Program kin - Jihlava

Cinestar Jihlava | Dělnický dům | DIOD - Divadlo otevřených dveří | Dům kultury odborů | Horácké divadlo | Kino Dukla | Kostel Povýšení sv. Kříže | Oblastní galerie Vysočiny | Park Gustava Mahlera | Zoologická zahrada Jihlava
http://www.cinestar.cz/jihlava Jihlava - Cinestar Jihlava
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
  10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Čarodějovy hodiny  12:45    17:00      
Halloween    14:45    19:15 21:30  
Když draka bolí hlava    14:00         
Po čem muži touží      16:00  19:00 21:15  
První člověk          20:15   
Toman       17:20      
Venom     15:0016:10 18:45  21:15  
Venom 3D  12:15           
Yeti: Ledové dobrodružství 11:1512:15           
http://www.delnak.cz/ Jihlava - Dělnický dům
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
26.10.2018 (Pá)Pásmo filmů: Divocí příbuzní, Zrození20:30
 Pásmo filmů: Do neznáma, Klimatický experiment17:30
 Pásmo filmů: Prázdné klece, Kyselý les15:00
 Po Okavangu10:00
 Stávání se zvířetem22:30
 Vítejte v Sodomě12:30
27.10.2018 (So)Badiou18:30
 Bazinův film09:30
 Blízko i jinde14:00
 Pásmo filmů: Všechny slzy, Téměř nic23:00
 Pravda o vraždících robotech11:30
 Říše dokonalosti20:30
 Toulky vidoucího16:30
28.10.2018 (Ne)Alt-Right: Doba vzteku15:00
 Mlčení těch druhých09:30
 Pásmo filmů: Waldheimův valčík, Generál dvakrát popravený20:30
 Stezka krve17:30
 Výběrová zbraň12:00
29.10.2018 (Po)Direct Vérité Blok III. France: Severní nádraží, Lidská pyramida22:00
 Direct Vérité Blok V. France: Hitler? Toho neznám.10:00
 Okamžité sny14:00
 Papež František: Muž, který drží slovo20:00
 Pásmo filmů: Vzpomínkový film, Srbenka17:00
28.10.2018 (Ne)Pořád natáčet23:00
30.10.2018 (Út)Vítězný film10:00 | 13:00 | 17:00
http://www.diod.cz/ Jihlava - DIOD - Divadlo otevřených dveří
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
26.10.2018 (Pá)Cíle a prostředky20:00
 Direct Vérité Blok I. Canada: Paul Anka, Dřevaři v Manouane, Lidé na sněžnicích, Listy, co vás zlomí v kříži22:30
 Fascinations: Exprmntl.cz Block I: Jak přestat sledovat video, co nikdy nekončí, Buffer Zone Blues, Psí dny, Spolu sami, Insection, Prolog k Signum Supra, Stav mysli: volný pád, Řasokoule, Solar Projection, Takovéhle jaro snad ještě nebylo14:00
 Pásmo filmů: Narozeniny, Pláž Bojo17:00
27.10.2018 (So)Mrtvý národ22:00
 Pásmo filmů: Karusel, Albâtre14:00
28.10.2018 (Ne)Král slunce00:00
 Pásmo filmů: NU, De Sancto Ambrosio13:00
 Pásmo filmů: Plni očekávání, The Holiday Inn-Side10:00
 Pásmo filmů: Zrazené náměstí, Věci, které se neříkají16:00
 Projekce vítězných filmů21:00
29.10.2018 (Po)Czechoslovak Orient Blok I: Užhorod a jeho okolí, Jaro na Podkarpatské Rusi, Obrázky z Podkarpatské Rusi, Na Podkarpatské Rusi, Podkarpatská Rus10:00
28.10.2018 (Ne)Lebanon: Between Ashes and Roses Blok I: Roucho, Goyovo zmizení, Léto 200623:00
29.10.2018 (Po)Lebanon: Between Ashes and Roses Blok III: Nakonec, tragédie, RIOT: 3 hnutí, Zmizelí, Zjevení neviditelných16:00
 Pásmo filmů: Příběhy kolemjdoucích, Démon19:00
30.10.2018 (Út)FAMU: 1. ročník11:00
29.10.2018 (Po)Matangi / Maya / M.I.A.23:00
30.10.2018 (Út)Pásmo filmů: Za lepší život, Volný pokoj14:00
 Svědkové Putinovi16:00
http://www.dko.cz Jihlava - Dům kultury odborů
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
26.10.2018 (Pá)Arcadia20:00
 Direct Vérité Blok II. France: Námořní pěchota, Sladký venkov, Lomelin, Úskoky, Kavárnička14:00
 Dobrý život sokola Bendy17:30
 Hovory s TGM22:30
 Krátká radost Blok I: Vypařit se, Linka důvěry, Báječná léta, Čas a láska a já, Zarámovaná13:00
 Máme na víc20:00
 Pásmo filmů: 29 26, Paměť těla23:00
 Pásmo filmů: Máma. Gabriela. Televize., Ars moriendi – Umění žít, Děti v krajině zázraků11:00
 Pásmo filmů: Optimismus, Následky10:30
 Ráj14:30
 Reality TV Blok I: Výběr tajného agenta: Druhá světová válka, Transformation Street17:30
 VR Kino blok I: Lake Baikal: Winter Spirit, Iceman VR, Chasing Coral, Zurich 2.010:00
 VR kino blok II: Space Explorers: A New Dawn, Dolphin Man11:30
 VR kino blok III: The Sun Ladies, Beyond the Wall13:00
 VR kino blok IV: Between Petrov and Vodkin, Dinner Party, Proxima14:30
 VR kino blok V: Each Branch Determined, The Bridge, Bloodless16:00
 VR kino blok VI: Overview - Part 117:30
 VR kino blok VII: Through the Masks of Luzia, Make Noise19:00
 VR kino blok VIII: The Argos file, Borderline20:30
27.10.2018 (So)Central Bus Station17:00
 Direct Vérité Blok IV. Canada: Zářící zvíře10:00
 Kibera: Příběh slumu23:00
 Kluk z války22:00
 Můj neznámý vojín12:00
 Pasažéři14:30
 Pásmo filmů: De fac-to, Poslední autoportrét13:30
 Pásmo filmů: Maminko, odpusť mi, Zdvojené já09:30
 Reality TV Blok 2: Pandemie, Vlogglebox17:30
 VR Kino blok I: Lake Baikal: Winter Spirit, Iceman VR, Chasing Coral, Zurich 2.010:00
 VR kino blok II: Space Explorers: A New Dawn, Dolphin Man11:30
 VR kino blok III: The Sun Ladies, Beyond the Wall13:00
 VR kino blok IV: Between Petrov and Vodkin, Dinner Party, Proxima14:30
 VR kino blok V: Each Branch Determined, The Bridge, Bloodless16:00
 VR kino blok VI: Overview - Part 117:30
 VR kino blok VII: Through the Masks of Luzia, Make Noise19:00
 VR kino blok VIII: The Argos file, Borderline20:30
 Vratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka19:30
 Western, rodina a komunismus20:30
28.10.2018 (Ne)Dobrá smrt20:00
 Feral14:30
 Jako potrat, poprvé20:30
 Pásmo filmů: Combat Obscura, Cestou domů10:00
 Pásmo filmů: Dobře udržované tajemství, Slunce zapadá na východě10:00
 Pásmo filmů: Sóla pro poslance a senátory, Attention Economy: 39 minut po zvolení prezidenta, Iluze17:00
 Příběh zimní zahrady22:30
 Přímý přenos z městského divadla v Bazileji12:30
 Reality TV Blok III: Dovolená v éře páry, Utajený šéf17:30
 Uzamčený svět13:00
 VR Kino blok I: Lake Baikal: Winter Spirit, Iceman VR, Chasing Coral, Zurich 2.010:00
 VR kino blok II: Space Explorers: A New Dawn, Dolphin Man11:30
 VR kino blok III: The Sun Ladies, Beyond the Wall13:00
 VR kino blok IV: Between Petrov and Vodkin, Dinner Party, Proxima14:30
 VR kino blok V: Each Branch Determined, The Bridge, Bloodless16:00
 VR kino blok VI: Overview - Part 117:30
 VR kino blok VII: Through the Masks of Luzia, Make Noise19:00
 VR kino blok VIII: The Argos file, Borderline20:30
 Aquarela23:00
29.10.2018 (Po)Direct Vérité Blok I. USA: Neohlížej se20:00
 Kniha obrazů14:00
 Pásmo filmů: aw • rah • nyoosh, Dopis příteli z Gazy10:00
 Pepe, svrchovaný život17:30
 VR Kino blok I: Lake Baikal: Winter Spirit, Iceman VR, Chasing Coral, Zurich 2.010:00
 VR kino blok II: Space Explorers: A New Dawn, Dolphin Man11:30
 VR kino blok III: The Sun Ladies, Beyond the Wall13:00
 VR kino blok IV: Between Petrov and Vodkin, Dinner Party, Proxima14:30
 VR kino blok V: Each Branch Determined, The Bridge, Bloodless16:00
 VR kino blok VI: Overview - Part 117:30
 VR kino blok VII: Through the Masks of Luzia, Make Noise19:00
 VR kino blok VIII: The Argos file, Borderline20:30
30.10.2018 (Út)Czechoslovak Orient Blok II: Píseň o Podkarpatské Rusi, Podkarpatská Rus10:00
 Direct Vérité Blok IV. France: Kronika jednoho léta14:00
 Můj neznámý vojín17:00
29.10.2018 (Po)Pásmo filmů: Mimozemské ekologie (Retroflektory: Kosmonaut, robot, mimozemšťan), Victoria23:00
30.10.2018 (Út)Setkání s Gorbačovem11:30
 Vítězný film festivalu10:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30
 VR Kino blok I: Lake Baikal: Winter Spirit, Iceman VR, Chasing Coral, Zurich 2.010:00
 VR kino blok II: Space Explorers: A New Dawn, Dolphin Man11:30
 VR kino blok III: The Sun Ladies, Beyond the Wall13:00
 VR kino blok IV: Between Petrov and Vodkin, Dinner Party, Proxima14:30
 VR kino blok V: Each Branch Determined, The Bridge, Bloodless16:00
http://www.hdj.cz Jihlava - Horácké divadlo
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
26.10.2018 (Pá)Bratři za hrob12:00
 Cyklus Nedej se Blok I: Nedej se: V zajetí lesů, Nedej se: Vše kolem mne jako já žije, cítí10:00
 Infiltrace: Obchod se zdravím14:00
 King Skate20:00
 Lebanon: Between Ashes and Roses Blok II: Vzkříšení, Ta posedlost potomstvem10:00
 Pásmo filmů: Heavy Metal, Voda naše vezdejší13:00
 Pásmo filmů: Mimo svět, Bůh tě srovná19:00
 Pásmo filmů: Za lepší život, Volný pokoj16:30
 Švéd v žigulíku18:00
 Tak žijeme – poselství rodiny22:00
 Z lásky nenávist 2: Domácí násilí na mužích16:00
27.10.2018 (So)(Polo)ostrov Krym18:00
 Cyklus Nedese Blok II: Nedej se: Každé kolo má dvě duše, Nedej se: Naděje pro Arhuaky10:00
 Dokud nás porno nerozdělí23:30
 Druhá republika16:00
 Fascinations Block IV.: Mimoplanetární vyhodnocení III: Entropie: 25800, Skrytost Rozjímání, Na hranici, Sluneční kvartet, část první: Sluneční kámen, Lvovská intervize, Světlo/zlato, Hawick, květen 2018, Fuga výživy, Pole nekonečna10:00
 Fasinations: Exprmntl.cz Blok II: Extrakce, Počasí času, Démon slatě, nevím, kaluže, The conglomerate eternity, Pod černým sluncem, Nezobrazeno, Sekvence, Anomálie12:30
 Hovory s TGM17:30
 Máme na víc15:00
 Pásmo filmů: Neptun, Ten okamžik: Spolužáci mezi tanky12:00
 Rodina Aloise Rašína14:00
 Svědkové Putinovi21:00
 V Mosulu20:00
28.10.2018 (Ne)Archa světel a stínů20:00
 Direct Vérité Blok III. Canada: Pro příští pokolení12:30
 Klackovitý architekt Martin Rajniš16:00
 Lidové milice12:00
 Narozena 191818:00
 Pasažéři10:00
 Pásmo filmů: Češi zachraňují: Mořské želvy na Borneu, Češi zachraňují: Antilopy v Senegalu10:00
 Pásmo filmů: Kibera: Příběh slumu, Bůh bez domu, dům bez Boha20:00
 Pásmo filmů: Vidíš, Praha, Central Bus Station22:30
 Poslední naděje Věry Bílé14:00
 Vratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka15:00
29.10.2018 (Po)Cíle a prostředky10:00
 Direct Vérité Blok II. USA: Obchodní cestující16:00
 Dobrá smrt16:00
 Následky20:00
 Pásmo filmů: Maminko, odpusť mi, Zdvojené já13:00
 Pásmo filmů: Sóla pro poslance a senátory, Attention Economy: 39 minut po zvolení prezidenta, Iluze12:30
 Rjúiči Sakamoto: CODA10:30
 Uzamčený svět18:30
30.10.2018 (Út)Dobrý život sokola Bendy14:00
 Konec světla10:00
 Papež František: Muž, který drží slovo17:00
29.10.2018 (Po)Pásmo filmů: Feral, Pár slov k neposlušnosti23:30
30.10.2018 (Út)Povstání 6812:00
http://www.kinodukla.cz/ Jihlava - Kino Dukla
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
  10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Bella a Sebastian 3     15:00        
Čarodějovy hodiny     15:30        
Halloween         19:30    
Mars          20:00   
Po čem muži touží       17:30      
Zrodila se hvězda       17:00      
http://www.ogv.cz Jihlava - Oblastní galerie Vysočiny
Dnes Zítra Pozítří 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. Vše
25.10.2018 (Čt)Večerníček17:00
26.10.2018 (Pá)Ropáci09:30
 Večerníček19:00
27.10.2018 (So)Večerníček19:00
 ZOO09:30
28.10.2018 (Ne)Dokonalý člověk09:30
 Večerníček19:00
29.10.2018 (Po)František svého druhu09:30
 Večerníček19:00
30.10.2018 (Út)Planeta Česko09:30
 Večerníček12:00
Jak se moří revizoři

KRAJE
Praha Jihočeský
Jihomoravský Karlovarský
Královéhradecký Liberecký
Moravskoslezský Olomoucký
Pardubický Plzeňský
Středočeský Ústecký
Vysočina Zlínský
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.194/0.14