Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Mlapiska
(6252 )uživatel hodnotil: 4/10
Další typické vaření z vody, těžící z úspěchu svých předchůdců. Ne nadarmo se říká, že v nejlepším je třeba přestat. Někde jinde to platit nemusí, ale u filmu jaksi ano. Oba filmy s názvem Bohové musí být šílení se mi líbily moc a i když mám postavičku roztomilého naivního křováka ráda, zde už to jednoduše nefunguje.
davidek
(3942 )uživatel hodnotil: 4/10
Říká se třikrát a dost, ale bohužel u téhle minisérie platí spíš dvakrát a dost. Třetí díl byl podle mně úplně zbytečný.
Rocky4
(3811 )uživatel hodnotil: 3/10
Není to ani slabý odvar předchozích dvou dílů. Ty jsou dobré a dvojka nejlepší, ale tohle je určitě jeden z nejhorších filmů, co kdy byli natočeny.
Ivett
(1975 )uživatel hodnotil: 2/10
Ne. Tohle vážně není vyjímka, kdy se třetí díl povedl. Někdo už by filmařům měl říct, že stokrát opakované je trapné...hodně