Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Pension pro svobodné pány

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

klasifikátor

(476140 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Tuhle původně divadelní hru zpracoval pan režisér Jiří Krejčík nejprve jako televizní inscenaci, pak z ní vytvořil představení v Činoherním klubu a nakonec z toho udělal i film takže tuhle předlohu během pár let opravdu beze zbytku vyždímal. Jako film to není nic zázračného vezmeme-li v potaz skromňoučkou výpravu, minimalistickou kameru i všehovšudy tucet herců z nichž polovic je pouhé křoví. Ale je to dobře napsané a výborně zahrané od trojice Janžurová, Abrhám a Hrzán takže je rozhodně na co se koukat i když ten film má takový spíš televizní šmak.

Avatar

SvoKar

(227646 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Konverzační i situační komedie s minimem herců i lokací, která přece jen trochu zestárla, ale stále má něco do sebe.

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Tak má to švih, je to celkem i legrace, ale na rozdíl třeba od komedie „Uspořená libra“ si to asi nebudu pouštět tři krát do roka. Herci jsou skvělí, párkrát jsem se i zasmál, ale prostě tomu něco chybí.

Avatar

M.A.G.

(19163 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Pěkná komedie,která pobaví i po několikátém zhlédnutí.Herecké umění Josefa Abraháma a Ivi Janžurové v tom pokoji stojí za to.A když se k nim pak ještě přidá Jiří Hrzán,tak není třeba dalšího komentáře.