Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Blíženec (2019) HBO3 30.09.2020 23:15  
Blíženec (2019) HBO 28.09.2020 09:15  
Blíženec (2019) HBO 27.09.2020 18:00  
Mizerové navždy (2019) HBO 26.09.2020 22:00  
Mizerové navždy (2019) HBO 26.09.2020 09:10  
Blíženec (2019) HBO3 25.09.2020 17:15  
Mizerové navždy (2019) HBO 24.09.2020 11:50  
Mizerové navždy (2019) HBO 23.09.2020 20:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 23.09.2020 06:00  
Mizerové navždy (2019) HBO 21.09.2020 16:20  
Mizerové navždy (2019) HBO 20.09.2020 20:00  
Lovci pokladů (2004) HBO 20.09.2020 06:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 13.09.2020 08:25  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 12.09.2020 12:20  
Blíženec (2019) HBO 11.09.2020 22:35  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 10.09.2020 17:50  
Lovci pokladů (2004) HBO 09.09.2020 16:15  
Pearl Harbor (2001) Nova Cinema 08.09.2020 11:25  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 07.09.2020 19:50  
Pearl Harbor (2001) Nova Cinema 07.09.2020 16:35  
Blíženec (2019) HBO3 05.09.2020 16:05  
Pearl Harbor (2001) NOVA 05.09.2020 15:55  
Pearl Harbor (2001) NOVA HD 05.09.2020 15:55  
Lovci pokladů (2004) HBO 04.09.2020 07:45  
Mizerové II (2002) AXN 31.08.2020 22:55  
Mizerové II (2002) AXN 30.08.2020 18:05  
Král Artuš (2004) VOX 30.08.2020 14:40  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 30.08.2020 06:55  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 29.08.2020 11:55  
Lovci pokladů (2004) HBO2 29.08.2020 03:50  
Král Artuš (2004) VOX 27.08.2020 23:00  
Blíženec (2019) HBO3 27.08.2020 22:50  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 26.08.2020 09:50  
Mizerové II (2002) AXN 25.08.2020 21:00  
Blíženec (2019) HBO2 25.08.2020 17:30  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 24.08.2020 08:50  
G-Force (2009) Nova Cinema 23.08.2020 12:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 23.08.2020 11:25  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 22.08.2020 18:20  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 22.08.2020 16:30  
G-Force (2009) Nova Cinema 22.08.2020 15:20  
G-Force (2009) Nova Cinema 21.08.2020 20:00  
G-Force (2009) HBO3 21.08.2020 09:30  
Blíženec (2019) HBO2 21.08.2020 08:45  
Blíženec (2019) HBO2 20.08.2020 16:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Prima MAX 16.08.2020 22:20  
Osamělý jezdec (2013) JOJ 16.08.2020 09:50  
Lovci pokladů (2004) HBO2 15.08.2020 11:30  
Osamělý jezdec (2013) PLUS HD 14.08.2020 20:25  
Osamělý jezdec (2013) PLUS 14.08.2020 20:25  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 14.08.2020 13:10  
G-Force (2009) HBO3 13.08.2020 06:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Prima MAX 13.08.2020 01:05  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Prima MAX 11.08.2020 22:20  
Lovci pokladů (2004) HBO2 11.08.2020 08:35  
Blíženec (2019) HBO2 11.08.2020 04:05  
Blíženec (2019) HBO2 10.08.2020 19:30  
Blíženec (2019) HBO3 09.08.2020 03:25  
G-Force (2009) HBO3 06.08.2020 04:25  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 05.08.2020 07:00  
Klokan Jack (2003) Dajto 04.08.2020 20:15  
Lovci pokladů (2004) HBO2 03.08.2020 12:50  
Klokan Jack (2003) Markíza 02.08.2020 15:25  
Divoké kočky (2000) JOJ 01.08.2020 14:00  
Blíženec (2019) HBO2 31.07.2020 10:30  
Lovci pokladů (2004) HBO3 31.07.2020 03:50  
Divoké kočky (2000) PLUS HD 30.07.2020 20:25  
Divoké kočky (2000) PLUS 30.07.2020 20:25  
Blíženec (2019) HBO2 30.07.2020 15:05  
Česká spojka (2002) Nova Cinema 30.07.2020 01:05  
G-Force (2009) HBO2 29.07.2020 13:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 28.07.2020 18:10  
Čarodějův učeň (2010) HBO3 28.07.2020 13:20  
Česká spojka (2002) KABEL1 28.07.2020 02:35  
Česká spojka (2002) KABEL1 27.07.2020 22:30  
Lovci pokladů (2004) HBO3 27.07.2020 07:40  
Česká spojka (2002) NOVA 26.07.2020 22:40  
Česká spojka (2002) NOVA HD 26.07.2020 22:40  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 25.07.2020 12:40  
G-Force (2009) HBO2 25.07.2020 09:10  
Lovci pokladů (2004) HBO3 24.07.2020 13:50  
Čarodějův učeň (2010) HBO3 24.07.2020 06:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 23.07.2020 19:50  
Blíženec (2019) HBO2 18.07.2020 19:30  
Pearl Harbor (2001) HBO3 18.07.2020 15:15  
Čarodějův učeň (2010) HBO3 16.07.2020 04:05  
Blíženec (2019) HBO 14.07.2020 12:55  
Blíženec (2019) HBO 13.07.2020 22:00  
Pearl Harbor (2001) HBO3 13.07.2020 07:35  
G-Force (2009) HBO2 12.07.2020 04:30  
G-Force (2009) HBO2 08.07.2020 07:00  
Mizerové II (2002) Dajto 07.07.2020 20:15  
Blíženec (2019) HBO2 07.07.2020 04:05  
Blíženec (2019) HBO2 06.07.2020 21:10  
Osamělý jezdec (2013) VOX 05.07.2020 14:20  
Čarodějův učeň (2010) HBO3 05.07.2020 07:30  
Mizerové II (2002) Markíza 05.07.2020 03:05  
Mizerové II (2002) Markíza 04.07.2020 22:40  
Osamělý jezdec (2013) VOX 04.07.2020 20:15  
Lovci pokladů (2004) HBO3 04.07.2020 06:00  
Blíženec (2019) HBO 02.07.2020 17:10  
Pearl Harbor (2001) HBO3 02.07.2020 12:20  
Osamělý jezdec (2013) Nova Cinema 30.06.2020 10:10  
Osamělý jezdec (2013) Nova Cinema 29.06.2020 12:10  
Osamělý jezdec (2013) Nova Cinema 28.06.2020 20:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 28.06.2020 10:35  
Pearl Harbor (2001) HBO2 26.06.2020 14:40  
Lovci pokladů (2004) HBO 26.06.2020 08:50  
Mizerové II (2002) AXN 23.06.2020 21:00  
Mizerové II (2002) AXN 22.06.2020 01:05  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 21.06.2020 06:00  
G-Force (2009) HBO 21.06.2020 06:00  
Blíženec (2019) HBO 20.06.2020 21:30  
Mizerové II (2002) AXN 20.06.2020 17:25  
Blíženec (2019) HBO 20.06.2020 09:05  
Mizerové II (2002) AXN 19.06.2020 23:05  
Blíženec (2019) HBO 18.06.2020 11:20  
Blíženec (2019) HBO 17.06.2020 20:00  
Blíženec (2019) HBO 15.06.2020 18:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 15.06.2020 14:15  
Blíženec (2019) HBO 14.06.2020 20:00  
Lovci pokladů (2004) HBO 10.06.2020 16:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 10.06.2020 07:40  
Pearl Harbor (2001) HBO2 09.06.2020 13:20  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 08.06.2020 17:40  
G-Force (2009) HBO 06.06.2020 11:25  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 06.06.2020 10:10  
Pearl Harbor (2001) HBO2 06.06.2020 10:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 05.06.2020 10:05  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 04.06.2020 19:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 03.06.2020 04:10  
Lovci pokladů (2004) HBO2 29.05.2020 01:55  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 29.05.2020 00:15  
Pearl Harbor (2001) HBO 26.05.2020 11:55  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) SAT1 25.05.2020 01:10  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) SAT1 24.05.2020 20:15  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 23.05.2020 11:10  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 19.05.2020 17:40  
Lovci pokladů (2004) HBO2 17.05.2020 08:05  
Pearl Harbor (2001) HBO 15.05.2020 10:45  
Král Artuš (2004) Nova Cinema 14.05.2020 00:10  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 12.05.2020 10:20  
Král Artuš (2004) Nova Cinema 10.05.2020 20:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 09.05.2020 07:50  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 08.05.2020 15:05  
Pearl Harbor (2001) HBO 08.05.2020 01:30  
G-Force (2009) HBO3 07.05.2020 16:00  
60 sekund (2000) Nova Cinema 05.05.2020 23:20  
Lovci pokladů (2004) HBO2 04.05.2020 07:55  
60 sekund (2000) NOVA 02.05.2020 22:15  
Čarodějův učeň (2010) JOJ 02.05.2020 14:30  
Pearl Harbor (2001) HBO 02.05.2020 09:20  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 02.05.2020 02:15  
Mizerové II (2002) AXN 01.05.2020 21:50  
G-Force (2009) HBO3 01.05.2020 04:30  
Lovci pokladů (2004) HBO 30.04.2020 06:25  
Klokan Jack (2003) Dajto 28.04.2020 22:30  
Mizerové II (2002) AXN 26.04.2020 23:20  
Klokan Jack (2003) Markíza 26.04.2020 11:10  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 26.04.2020 07:25  
Mizerové II (2002) AXN 25.04.2020 19:15  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 25.04.2020 00:00  
Lovci pokladů (2004) HBO2 24.04.2020 14:30  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 23.04.2020 03:50  
Pearl Harbor (2001) HBO3 22.04.2020 16:30  
Lovci pokladů (2004) HBO 22.04.2020 15:25  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 22.04.2020 00:15  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 21.04.2020 19:40  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 21.04.2020 16:30  
Čarodějův učeň (2010) HBO 21.04.2020 07:25  
Čarodějův učeň (2010) HBO 17.04.2020 06:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 16.04.2020 23:10  
Pearl Harbor (2001) HBO3 14.04.2020 14:10  
Lovci pokladů (2004) HBO 14.04.2020 06:00  
Lovci pokladů (2004) HBO2 12.04.2020 12:20  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 12.04.2020 07:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO2 11.04.2020 14:10  
Pearl Harbor (2001) HBO3 09.04.2020 06:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 08.04.2020 08:10  
Lovci pokladů (2004) HBO 08.04.2020 06:00  
Lovci pokladů (2004) HBO2 06.04.2020 17:15  
Čarodějův učeň (2010) Nova Cinema 06.04.2020 14:00  
Čarodějův učeň (2010) Nova Cinema 05.04.2020 18:10  
Lovci pokladů (2004) AXN HD 05.04.2020 16:20  
Čarodějův učeň (2010) NOVA 04.04.2020 20:20  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 04.04.2020 12:40  
Lovci pokladů (2004) AXN HD 03.04.2020 21:55  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 02.04.2020 04:40  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 01.04.2020 09:40  
G-Force (2009) HBO2 01.04.2020 07:15  
Pearl Harbor (2001) HBO2 31.03.2020 02:55  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 29.03.2020 16:00  
Čarodějův učeň (2010) HBO 28.03.2020 20:00  
Lovci pokladů (2004) HBO 26.03.2020 20:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 26.03.2020 04:15  
Báječný svět shopaholiků (2009) Nova Cinema 25.03.2020 14:05  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) Nova Cinema 23.03.2020 07:40  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) Nova Cinema 22.03.2020 17:35  
Báječný svět shopaholiků (2009) NOVA 22.03.2020 11:40  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) NOVA 21.03.2020 20:20  
G-Force (2009) HBO 20.03.2020 13:25  
Pearl Harbor (2001) HBO2 20.03.2020 07:05  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 20.03.2020 00:55  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) Nova Cinema 16.03.2020 07:55  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) Nova Cinema 15.03.2020 16:55  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) NOVA 14.03.2020 20:20  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 13.03.2020 23:45  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 11.03.2020 03:20  
Pearl Harbor (2001) HBO2 10.03.2020 09:20  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 10.03.2020 07:15  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 09.03.2020 19:40  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) Nova Cinema 09.03.2020 07:40  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) Nova Cinema 08.03.2020 17:15  
Divoké kočky (2000) Nova Cinema 08.03.2020 09:10  
Divoké kočky (2000) NOVA 08.03.2020 01:05  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) NOVA 07.03.2020 20:20  
Divoké kočky (2000) NOVA 07.03.2020 15:35  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 06.03.2020 02:25  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 05.03.2020 02:50  
Pearl Harbor (2001) HBO2 04.03.2020 07:10  
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003) Nova Cinema 02.03.2020 06:10  
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003) Nova Cinema 01.03.2020 17:30  
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003) NOVA 29.02.2020 20:20  
G-Force (2009) HBO2 29.02.2020 13:40  
Princ z Persie: Písky času (2010) Nova Cinema 25.02.2020 14:20  
Princ z Persie: Písky času (2010) Nova Cinema 24.02.2020 17:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 24.02.2020 09:00  
Mizerové II (2002) AXN HD 23.02.2020 15:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) NOVA 22.02.2020 17:10  
Mizerové II (2002) AXN HD 21.02.2020 22:55  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 19.02.2020 21:40  
Mizerové II (2002) AXN HD 16.02.2020 21:00  
Pearl Harbor (2001) HBO 16.02.2020 06:00  
Pearl Harbor (2001) HBO 13.02.2020 07:50  
G-Force (2009) HBO2 06.02.2020 14:40  
Pearl Harbor (2001) HBO 04.02.2020 12:00  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 01.02.2020 01:00  
Pearl Harbor (2001) HBO2 31.01.2020 13:45  
G-Force (2009) HBO3 31.01.2020 07:35  
12 hrdinů (2018) HBO3 29.01.2020 03:50  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 29.01.2020 02:40  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 29.01.2020 00:15  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 26.01.2020 23:45  
Mizerové II (2002) AXN HD 26.01.2020 01:05  
Mizerové II (2002) AXN HD 24.01.2020 22:55  
Mizerové II (2002) AXN 24.01.2020 22:55  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 23.01.2020 19:50  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) Nova Cinema 21.01.2020 17:45  
12 hrdinů (2018) HBO3 20.01.2020 17:00  
G-Force (2009) HBO3 20.01.2020 15:30  
Mizerové II (2002) AXN HD 19.01.2020 21:00  
Mizerové II (2002) AXN 19.01.2020 18:05  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) NOVA 19.01.2020 15:15  
Divoké kočky (2000) JOJ 19.01.2020 11:20  
Chraň nás od zlého (2014) [2k digital] ORF1 18.01.2020 23:50  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) NOVA 18.01.2020 20:20  
Divoké kočky (2000) JOJ 18.01.2020 16:50  
Mizerové II (2002) AXN 17.01.2020 21:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 17.01.2020 06:00  
Lovci pokladů (2004) Nova Cinema 14.01.2020 17:40  
G-Force (2009) HBO3 14.01.2020 07:55  
Déjà Vu (2006) Nova Cinema 13.01.2020 23:40  
Lovci pokladů (2004) NOVA 12.01.2020 15:05  
Déjà Vu (2006) NOVA 11.01.2020 22:40  
Lovci pokladů (2004) NOVA 11.01.2020 20:20  
12 hrdinů (2018) HBO3 10.01.2020 17:00  
G-Force (2009) HBO3 10.01.2020 04:30  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 10.01.2020 01:55  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 10.01.2020 00:50  
Déjà Vu (2006) KABEL1 09.01.2020 01:30  
Déjà Vu (2006) KABEL1 08.01.2020 20:15  
G-Force (2009) Nova Cinema 05.01.2020 10:15  
G-Force (2009) Nova Cinema 04.01.2020 14:15  
G-Force (2009) Nova Cinema 03.01.2020 20:00  
12 hrdinů (2018) HBO3 02.01.2020 14:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 02.01.2020 09:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 01.01.2020 16:50  
Pearl Harbor (2001) HBO2 01.01.2020 02:55  
Princ z Persie: Písky času (2010) Polsat 29.12.2019 15:15  
12 hrdinů (2018) HBO2 29.12.2019 00:05  
Král Artuš (2004) Nova Cinema 28.12.2019 20:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) Polsat 27.12.2019 20:10  
Osamělý jezdec (2013) JOJ 21.12.2019 13:50  
Pearl Harbor (2001) HBO3 20.12.2019 14:35  
12 hrdinů (2018) HBO2 19.12.2019 21:30  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 19.12.2019 21:25  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 17.12.2019 02:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 16.12.2019 16:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 13.12.2019 23:50  
G-Force (2009) HBO 13.12.2019 09:25  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 11.12.2019 07:20  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 10.12.2019 19:50  
12 hrdinů (2018) PRO7 09.12.2019 03:40  
12 hrdinů (2018) PRO7 08.12.2019 20:15  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 08.12.2019 07:00  
Mizerové II (2002) AXN HD 08.12.2019 01:15  
Mizerové II (2002) AXN HD 06.12.2019 22:50  
Pearl Harbor (2001) HBO3 04.12.2019 08:05  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 03.12.2019 23:50  
12 hrdinů (2018) HBO2 03.12.2019 19:30  
Pearl Harbor (2001) HBO3 03.12.2019 15:35  
12 hrdinů (2018) HBO2 03.12.2019 01:55  
Mizerové II (2002) AXN HD 01.12.2019 21:00  
Pearl Harbor (2001) HBO 30.11.2019 10:25  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 30.11.2019 07:30  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 29.11.2019 15:25  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 29.11.2019 02:20  
12 hrdinů (2018) HBO 27.11.2019 10:10  
Osamělý jezdec (2013) ORF1 24.11.2019 21:50  
12 hrdinů (2018) HBO 24.11.2019 14:05  
G-Force (2009) HBO2 24.11.2019 08:20  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) PRO7 24.11.2019 00:55  
G-Force (2009) HBO2 23.11.2019 16:10  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) PRO7 22.11.2019 20:15  
12 hrdinů (2018) HBO 22.11.2019 02:20  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 20.11.2019 10:25  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 19.11.2019 16:40  
G-Force (2009) HBO2 18.11.2019 07:05  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) PRO7 18.11.2019 00:35  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) PRO7 15.11.2019 20:15  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 13.11.2019 08:45  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 12.11.2019 15:10  
Pearl Harbor (2001) HBO 12.11.2019 00:00  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) PRO7 11.11.2019 01:05  
12 hrdinů (2018) HBO 08.11.2019 23:45  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) PRO7 08.11.2019 20:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 08.11.2019 03:50  
G-Force (2009) HBO2 07.11.2019 10:35  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 07.11.2019 06:00  
12 hrdinů (2018) PLUS 06.11.2019 20:25  
Česká spojka (2002) KABEL1 04.11.2019 20:15  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 03.11.2019 23:05  
12 hrdinů (2018) JOJ 03.11.2019 20:35  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 02.11.2019 00:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO3 01.11.2019 16:35  
Pearl Harbor (2001) HBO 01.11.2019 09:10  
12 hrdinů (2018) HBO3 31.10.2019 22:05  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 31.10.2019 21:30  
G-Force (2009) HBO2 31.10.2019 13:50  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 31.10.2019 09:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 30.10.2019 15:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 30.10.2019 02:50  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 28.10.2019 22:00  
12 hrdinů (2018) HBO3 28.10.2019 14:05  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 25.10.2019 07:10  
12 hrdinů (2018) HBO3 25.10.2019 03:50  
Pearl Harbor (2001) HBO2 24.10.2019 08:55  
Pearl Harbor (2001) HBO2 23.10.2019 14:40  
G-Force (2009) HBO 22.10.2019 10:25  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 19.10.2019 11:25  
12 hrdinů (2018) HBO3 19.10.2019 01:05  
G-Force (2009) HBO 17.10.2019 06:00  
G-Force (2009) HBO2 16.10.2019 04:25  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 15.10.2019 00:00  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 14.10.2019 02:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 13.10.2019 07:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 12.10.2019 13:35  
G-Force (2009) HBO 11.10.2019 13:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 09.10.2019 11:15  
Pearl Harbor (2001) HBO2 07.10.2019 07:15  
Pearl Harbor (2001) HBO2 06.10.2019 12:55  
G-Force (2009) HBO2 04.10.2019 14:50  
Česká spojka (2002) Nova Cinema 01.10.2019 00:15  
G-Force (2009) HBO 30.09.2019 06:00  
Česká spojka (2002) NOVA 29.09.2019 22:05  
12 hrdinů (2018) HBO2 29.09.2019 16:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 28.09.2019 07:40  
Pearl Harbor (2001) HBO 28.09.2019 01:20  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 27.09.2019 14:45  
12 hrdinů (2018) HBO2 25.09.2019 21:45  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 25.09.2019 02:45  
Mizerové II (2002) Dajto 22.09.2019 20:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 22.09.2019 13:40  
G-Force (2009) HBO 22.09.2019 10:20  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 22.09.2019 03:30  
Mizerové II (2002) Markíza 22.09.2019 03:15  
Mizerové II (2002) Markíza 21.09.2019 22:35  
G-Force (2009) HBO 21.09.2019 18:30  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) ORF1 19.09.2019 10:10  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 18.09.2019 23:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 18.09.2019 16:15  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 18.09.2019 04:15  
Pearl Harbor (2001) HBO 16.09.2019 22:30  
Černý jestřáb sestřelen (2001) AMC 16.09.2019 19:50  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 16.09.2019 01:15  
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011) ORF1 15.09.2019 22:25  
12 hrdinů (2018) Prima 15.09.2019 01:00  
12 hrdinů (2018) Prima 13.09.2019 21:55  
Pearl Harbor (2001) HBO2 12.09.2019 14:45  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 10.09.2019 11:35  
Pearl Harbor (2001) HBO2 07.09.2019 10:50  
Pearl Harbor (2001) HBO2 02.09.2019 07:15  
60 sekund (2000) Nova Cinema 02.09.2019 00:20  
60 sekund (2000) NOVA 31.08.2019 22:30  
Veronica Guerin (2003) Cinemax2 29.08.2019 22:20  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 29.08.2019 06:00  
Mizerové II (2002) Polsat 28.08.2019 20:05  
Pearl Harbor (2001) HBO 28.08.2019 06:00  
12 hrdinů (2018) HBO 28.08.2019 03:45  
Mizerové II (2002) Polsat 28.08.2019 01:30  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 26.08.2019 06:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 25.08.2019 14:10  
12 hrdinů (2018) HBO 24.08.2019 00:00  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 23.08.2019 00:45  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 20.08.2019 09:45  
Pearl Harbor (2001) HBO 18.08.2019 13:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 18.08.2019 07:45  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 15.08.2019 07:40  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 15.08.2019 04:00  
Pearl Harbor (2001) HBO 13.08.2019 08:35  
12 hrdinů (2018) HBO 12.08.2019 23:25  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 11.08.2019 08:35  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO2 10.08.2019 15:35  
12 hrdinů (2018) HBO 08.08.2019 03:50  
12 hrdinů (2018) HBO 07.08.2019 17:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 07.08.2019 12:25  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 05.08.2019 07:55  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 05.08.2019 03:00  
12 hrdinů (2018) HBO 03.08.2019 21:45  
Pearl Harbor (2001) HBO 03.08.2019 10:10  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 03.08.2019 00:00  
Pearl Harbor (2001) HBO 02.08.2019 21:40  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 31.07.2019 20:00  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Film+ 30.07.2019 19:50  
Král Artuš (2004) PRO7 28.07.2019 13:30  
Čarodějův učeň (2010) Polsat 28.07.2019 13:30  
Báječný svět shopaholiků (2009) HBO 27.07.2019 18:15  
Král Artuš (2004) PRO7 26.07.2019 22:20  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 26.07.2019 13:30  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 25.07.2019 21:30  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Prima MAX 22.07.2019 00:15  
12 hrdinů (2018) HBO3 22.07.2019 00:05  
Černý jestřáb sestřelen (2001) Prima 21.07.2019 22:55  
Báječný svět shopaholiků (2009) Polsat 18.07.2019 22:40  
12 hrdinů (2018) HBO3 18.07.2019 16:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 18.07.2019 14:50  
Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) ORF1 17.07.2019 20:15  
Česká spojka (2002) PLUS 07.07.2019 20:10  
Česká spojka (2002) JOJ 06.07.2019 16:30  
12 hrdinů (2018) HBO3 06.07.2019 13:00  
Divoké kočky (2000) Nova Cinema 03.07.2019 05:30  
12 hrdinů (2018) HBO3 03.07.2019 03:50  
Divoké kočky (2000) Nova Cinema 02.07.2019 16:25  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 02.07.2019 05:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 01.07.2019 04:00  
Divoké kočky (2000) PLUS 30.06.2019 20:10  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 29.06.2019 23:10  
Klokan Jack (2003) Nova Cinema 29.06.2019 18:20  
Divoké kočky (2000) NOVA 29.06.2019 17:20  
Divoké kočky (2000) JOJ 29.06.2019 16:50  
Mizerové II (2002) Prima MAX 28.06.2019 22:05  
12 hrdinů (2018) HBO2 28.06.2019 01:30  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) ORF1 27.06.2019 09:50  
12 hrdinů (2018) HBO2 23.06.2019 02:05  
Osamělý jezdec (2013) Polsat 22.06.2019 22:00  
Veronica Guerin (2003) Cinemax 19.06.2019 20:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 17.06.2019 03:55  
Král Artuš (2004) Nova Cinema 17.06.2019 00:25  
Král Artuš (2004) Nova Cinema 15.06.2019 20:00  
60 sekund (2000) RTL2 15.06.2019 02:45  
60 sekund (2000) RTL2 14.06.2019 20:15  
Čarodějův učeň (2010) JOJ 08.06.2019 11:55  
Princ z Persie: Písky času (2010) RTL2 08.06.2019 02:45  
Princ z Persie: Písky času (2010) RTL2 07.06.2019 20:15  
Čarodějův učeň (2010) PLUS 06.06.2019 20:10  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) ORF1 03.06.2019 10:10  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 03.06.2019 06:00  
Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007) ORF1 02.06.2019 15:55  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO 02.06.2019 13:55  
12 hrdinů (2018) HBO 31.05.2019 21:50  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 30.05.2019 04:00  
Mizerové II (2002) Prima 24.05.2019 22:00  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 24.05.2019 13:20  
12 hrdinů (2018) HBO3 23.05.2019 22:50  
12 hrdinů (2018) HBO3 17.05.2019 00:50  
Báječný svět shopaholiků (2009) Nova Cinema 15.05.2019 03:40  
12 hrdinů (2018) HBO3 14.05.2019 14:40  
Báječný svět shopaholiků (2009) Nova Cinema 13.05.2019 07:55  
G-Force (2009) Nova Cinema 12.05.2019 11:55  
Báječný svět shopaholiků (2009) NOVA 12.05.2019 09:40  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 12.05.2019 07:00  
G-Force (2009) Nova Cinema 11.05.2019 14:30  
G-Force (2009) Nova Cinema 10.05.2019 20:00  
12 hrdinů (2018) HBO 09.05.2019 12:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 07.05.2019 16:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 05.05.2019 08:50  
12 hrdinů (2018) HBO 04.05.2019 23:55  
Princ z Persie: Písky času (2010) JOJ 03.05.2019 20:35  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO2 01.05.2019 07:15  
Princ z Persie: Písky času (2010) HBO3 28.04.2019 06:00  
12 hrdinů (2018) HBO3 24.04.2019 22:45  
Déjà Vu (2006) HBO3 24.04.2019 00:45  
12 hrdinů (2018) HBO2 22.04.2019 17:15  
Divoké kočky (2000) VOX 22.04.2019 16:15  
12 hrdinů (2018) HBO2 19.04.2019 23:05  
Déjà Vu (2006) HBO 18.04.2019 00:35  
Déjà Vu (2006) HBO 15.04.2019 12:30  
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) ORF1 13.04.2019 22:00  
12 hrdinů (2018) HBO2 09.04.2019 21:30  
Déjà Vu (2006) HBO 08.04.2019 03:45  

 
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 167947
Osobností: 664511
Fotografií: 657865
Plakátů: 316172
Obsahů a biografií: 154744
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Národní třída (2019)

Národní třída
Chápu, že se asi najde   nemálo lidí co se u toho   pobaví. Je už prostě   taková doba a fungují   takové trendy. Z mého   pohledu je to ale více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10

Kto je ďalší? (2018)

Kto je ďalší?
Prvni pribeh nic moc, druhy uz   lepsi a u posledniho pribehu   jsem ani nedutal a nakonec mi   vyrazil dech.

Autor: casesik | Hodnocení: 8 / 10

Tajemství (1993) [TV epizoda]

Tajemství
Z holek jde do tělocvičny   pouze Tereza, stále je   zamilovaná do Kristiána.   Lola pojme podezření, že   mezi Lindou a Kristiánem   něco je, více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 10 / 10

Sladké chvíle (1993) [TV epizoda...

Sladké chvíle
Kristián nahání kluky do   tělocvičny, tam se na něj   vrhnou jeho bývalé milenky.   Zbaví se jich smyšlenou   historkou o bratru - dvojčeti   více >

Autor: Krikri | Hodnocení: 9 / 10

Poslední legie (2006)

Poslední legie
Dobrodružný, oddechový film   na sobotní odpoledne (ovšem   sledovaný v neděli -:)).   Podtitul „historický“ je   třeba brát s hodně velkou   více >

Autor: charlie1612 | Hodnocení: 7 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Mike Stenson

Stenson Mike

Naposled navštívené:
Mike Stenson

Stenson Mike

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení