Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
veverka-zrzka
(68235 )uživatel hodnotil: 8/10
Velice zajímavý pořad, kterého se v každém díle účastní dvě pětice žáků z vybraných škol. Jejich dvojice učitelů v hledišti řeší úkol, za který tým získává body. Soutěžící řeší různé hádanky, tajenky a všemožně soutěží. Budišťáci jsou opravdu krásné plátěné příšerky :-D Hlavně je mi sympatický moderátor Roman Pastorek, který v pořadu setrvává od jeho samého začátku.
Henry123
(1174 )uživatel hodnotil: 5/10
To z ní ale nedělá špatnou show. Bludiště je skutečně velice jednoduché a podobné jako ostatní show na ČT 1, ale originální je v tom smyslu, že bylo jedno z prvních. Pamatuju ještě časy, kdy jsem byl malý a sledoval snahu modrého a červeného týmu. Bavilo mě to a tehdy jsem neodmítal ani reprízu. Vyrost jsem a bludiště se mi zdálo čím dál monotónější a nudnější. Zřejmě i tvůrci vycítili, že po tolika letech je třeba udělat změnu a tak ji udělali. Bohužel zasáhli do celého pořadu velice hrubě a tak se z originálního monotóního pořadu stala neoriginální nudná monotóní slátanina. Rádoby populární zábava se spoustou rádoby populárních úkolů, které však působily nudněji než události dne s nezáživným moderátorem. Sledovanost zjevně znovu klesla a tvůrci si někde přečetli, že se mají držet svého kopyta. No a vrátili show původní ráz s malými, leč velice nemožnými vylepšeními. (Jeden příklad za všechny za všechny: Místo hádání skrývačky, zvonění na zvoneček atd.) Je dobře, že se Pastorek nezdál zastaralý také, protože občas dokáže dát pořadu říz, například narozdíl od úmorného Petra Svobody v hodině pravdy či dokonce Petra Lesáka v 5 proti 5. Časy se mění, ale bludiště zůstává, a doufejme, že už zůstane, jaké je. Hodnotím slušným počtem 7 hvězdiček.
Bolt
(745 )uživatel hodnotil: 7/10
Tato soutěž se mi celkem líbila. Má smysl, dobré zpracování a dokonce i normálního moderátora. Ano Roman Pastorek tuto soutěž moderuje opravdu dobře. Soutěže jsou nápadité a každý díl přijdou s něčím novým.
jarda53
(166812 )uživatel hodnotil: 2/10