Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
jmenuji.se.libor
(16805 )uživatel hodnotil: 9/10
Tenhle seriál se mi, když jsem byl kluk hodně líbil a líbí se mi i teď - animace je hezká dá se říct roztomilá. Dva popletení čmeláčtí kamarádi putují za sluníčkem, ale nikdy se jim ho nepodaří chytit, vždycky jim někam uteče, aby se zas druhý den objevilo :-))
Micinka1237
(1149 )uživatel hodnotil: 5/10
U Tˇuka a Bzuka jsem si vždycky nasmála. Tenhle večerníček je srandovní a hlas pana Brodského se na to dokonale hodil. Nejvíce mě pobavilo to,jak ti dva čmeláčci měli někdy vykulené oči.
curil
(284823 )uživatel hodnotil: 7/10
hvezdyn
(30980 )uživatel hodnotil: 7/10