Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
veverka-zrzka
(68318 )uživatel hodnotil: 10/10
Mno jo, gumídci méďové! Jsou tak krásně růžovoučký, přímo k pomuchlání! Úvodní písnička je taky skvělá! A ta jejich hopsinková šťáva, to musí být lahoda! Někdy bych jí chtěla ochutnat! :-)
hledaseniki
(30856 )uživatel hodnotil: 9/10
Tenhle seriál patří mezi seriály mého mládí. Vždycky jsem se na něj tak horzně těšila, je celkem škoda, že to od mých 8 let nedávali, je to celkem škoda. Klidně bych se na pár dílů podívala:D
MARi0
(30720 )uživatel hodnotil: 8/10
Gumídci. A jejich první dobrodružství. Jako malý jsem je miloval, dnes je už obdivuji jen z nostalgie. Ale jinak super parta:-)
261972
(10405 )uživatel hodnotil: 10/10
Úžasní malí medvídci, kteří mají hopsinkovou šťávu po které hopsají. Tento úžasný seriál jsem sledovala už na VHS- kách a vždy se mi líbil díl , jak potkali Kryštofa a jak je ten čaroděj proměnil v kámen, nebo, jal podnikli cestu, aby jim tekla voda. Fakt úžasný animáč.