Seriál
Goofyho tlupa
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
Krikri
(8112 )uživatel hodnotil: 2/10
Disneyovky zakoupené Novou mě nikdy moc nebraly. A tenhle seriál mi už před dvaceti lety připadal na můj vkus až moc ztřeštěný, uječený, přespříliš hektický a groteskní. Navíc je v něm zřetelná propagace všeho typicky amerického, což mě silně odpuzuje. Mimo to, co může být zábavného, natož inteligentního na seriálu, jež je postaven na idiocii hlavní postavy? I animované postavy by měly prokazovat určitou inteligenci a mně tu všichni připadali jak vypuštěni z cvokhauzu. 15%
miklus
(9242 )uživatel hodnotil: 7/10
satyr
(4962 )uživatel hodnotil: 10/10
R.RICKIE
(3868 )uživatel hodnotil: 4/10