Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
FLA
(29673 )uživatel hodnotil: 3/10
Po necelém 4. díle dávám "Žvanírnu masa" k ledu. Nebavilo mě to, příliš zdlouhavé tématicky asi jinde, než jsem čekal. Audiovizuál byl solidní, ale popravdě dle recenzí co jsem četl to měla být drsná, temná jízda plná krve a nahoty, ale nejde jen o tohle, prostě mně ten příběh ani průběh seriálu nebavil:-(
majkronyk
(2046 )uživatel hodnotil: 10/10
Jedna z nejlepších kyberpunkovejch věcí, kterou jsem kdy viděl. Nečetl jsem knihu, ale někdo mi říkal, že se jí to celkem i drží, takže o to víc je to asi ještě lepší. Proto jsou tyhle menší seriály lepší než film, protože se tam dá všechno pěkně rozvést. Každopádně paráda.
naineko
(783 )uživatel hodnotil: 7/10
Nikdy není moc kyberpunku! Velmi slušný seriál, s výbornou výpravou, obstojnými herci. První díl byl naprosto úchvatný. Pak to tak různě kolísá. Některé místa zůstavají nedovysvětlena, některá dějová/scénaristická rozhodnutí nebyly moc šťastné. Koncovka je místy až tupá. Celkově se to dá, jen škoda, že neudrželi kvalitu pilotního dílu. Druhá série je už vypatlaná trapnost. Je škoda některých hereckých výkonů, jelikož v celku vyznívají jako přiroublý patos. Postavy se chovají nekonzistentně, postrádají ukotvení, aby mohlo jít o nějakou duševní hloubku. Dravost a drsnost první série přepadla do komorné utahaniny s přehršlí slabých míst. Druhá série možná tak 4/10.
Zimmy871
(5407 )uživatel hodnotil: 8/10