Seriál
Sladká pomsta
Žánr: komedie, drama, romantický, reality-show
Země/rok: Turecko/2016
Rok vydání: 2016
Počet sérií: 1
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
Krikri
(8112 )uživatel hodnotil: 2/10
Tohle že má být komedie? Snad prvních pět dílů, o tom by se ještě dalo uvažovat, ale ve zbytku seriálu by divák vtipné momenty našel jen stěží. Začátek sice vypadá celkem svižně a roztržitá, hubatá a přespříliš žárlivá Pelin připomíná role Natalie Oreiro z argentinských telenovel, jenže velmi brzy původně svěží děj sklouzne do typicky kýčovitého patosu a množství vycpávkových scén. Kdyby se scénáristé drželi toho, že Pelin pracuje v restauraci, což by vyvolávalo komické situace, mohl z toho být vcelku koukatelný seriál. Jenže nejenže Pelin restauraci velmi brzy opustí, ale na scénu přijde ne jedna, jak to v podobných seriálech bývá, ale rovnou dvě žárlivé psychopatky, což už je přece jen trochu moc. Ke všemu hlavní mužský hrdina Sinan je totální debil neschopný cokoliv objasnit nebo se v patřičnou chvíli řádně obhájit, což předvádí zejména v poslední třetině seriálu poté, co uteče ze své vlastní svatby, rok o sobě nedá vědět a pak nedokáže Pelin, rodině ani přátelům logicky vysvětlit důvod svoji nepřítomnosti a pouze vyvolává žárlivé scény a napětí. Škoda, začátek nevypadal zle, ale po pár dílech a hlavně poslední třetina seriálu je totální utrpění, proto víc jak 2 * 20% nedám.
zombie154
(5758 )uživatel hodnotil: 4/10
Ze začátku byly některé dialogy patetické/afektované/namyšlené, což je podle mě nepříjemné/otravné. Hlavní pár nemá ideální chemii a některé scény jsem jim nevěřil. Oproti mexickým telenovelám více odtažité (málo konverzace, polibků nebo objetí). Největší výhradu mám k častým až otravně dlouhým pohledům kamery do jejich mlčících obličejů. Soustředí se na vizuální stránku a méně na dialogy. Spíše drama než komedie/romantika. Cílová skupina jsou asi mladé ženy. Sestřih: https://forumwarez.czautohits.com/post93642.html ; https://www.edisk.cz/stahni/01930/sladka-pomsta-2016-sk-hd-999-sinan-a-pelin-sestrih-246.40-mb.html/
dep
(2658 )uživatel hodnotil: 7/10
Pacanovamagda
(2 )uživatel hodnotil: 10/10