Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.
martin.stusak.9
(30607 )uživatel hodnotil: 9/10
Seriál je zvláštní hlavně v tom, že byť je hlavní postavou chlapík s určitou vyjímečnou schopností, nejedná se o dějství o superhrdinovi bojujícího za práva slabých za každou cenu. Je to ve své podstatě další obyčejný gangsterský příběh odehrávající se v Harlemu, jakých je spousta, avšak s netradičním hrdinou. A tak je to celé daleko civilnější, než bývá u komiksových seriálových počinů obvyklé. Prioritou je právě hlavně dramatický děj, který je vypracovaný naprosto dokonale. Akční scény jsou samozřejmě obsažené také, jen jich není zase až tolik, jak by mnohý snad očekával. Tempo je pomalejší, ale je to ku prospěchu temnější atmosféry. Seriál tedy může s ohledem na dramatičnost než akci zklamat, ale je to jen o přístupu k dílu jako takového.
majkronyk
(2046 )uživatel hodnotil: 7/10
Druhá řada výrazně lepší po řekněme trochu moc utahané první řadě. Víc akce, lepší choreografie, prakticky pořád se něco děje. Ačkoli druhá řada tohoto seriálu byla ukončená trochu smysluplněji než ta u Iron Fist, stejně by bylo fajn sledovat, kam se Luke posune. Ale už se nedočkáme.
T2
(6973 )uživatel hodnotil: 8/10
Kycky
(3826 )uživatel hodnotil: 8/10