Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Seriál

Fargo

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.

Avatar

curil

(285643 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Shoduji se plně s předešlými komentáři. Mám odkoukanou první sezónu seriálu a také jsem přistupoval s obavami, že budu zklamaný. Původní film bří Coenů patří mezi mé oblíbené a tak obavy byly na místě. Ale jsem velice spokojený, už jenom obsazení hlavních rolí jedněmi z mých nejoblíbenějších herců Martinem Freemanem a Billy Bobem Thorntonem, to nemůže zklamat. Podle mě zatím jediný seriál se vyrovnal filmu a to byl M.A.S.H. Těším se na zbývající sezóny a doufám, že neztratí napětí a černý humor, který v sérii převažuje a skvěle diváka pobaví.

Avatar

brizaa

(1166 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

Miluju původní film a tak jsem jen trnul, jak seriál dopadne. Je to sice neznabožství a úplně mě pálí huba, když to říkám, ovšem nemůžu jinak. Seriál je snad ještě lepší, než samotný film. Freeman jako uťáplej pensldyk, kterýmu už jednou prostě jebne je super, ale Billy je prostě čistá genialita. Navíc jsem se konečně dozvěděl, jak to pokračovalo se škrabkou :) První série 10/10 a ruhá zatím vypadá na stejný výsledek, pokud se něco šeredně nezvrtne.

Avatar

yerzi

(261 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

film fargo jsem viděl několikrát a proto jsem z tohoto serialu měl obavy- zbytečně. líbí se mi atmosféra amerického severu,vykreslení tak typické přízemní americké mentality a šikovné propojení z původním filmem, a to hudbou,skvělými dialogy a celkovou absurditou.

Avatar

malvo12

(5 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

asi najlepsi krimi serial,ktory som kedy videl...ma neskutocnu mrazivu atmosferu,vyborne obsadenie a myslim si,ze sa vyrovna rovnomennému filmu fargo 1996.