Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Seriál

Případ pro exorcistu

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Hodnocení seriálu započítává do svého hodnocení i hodnocení jednotlivých sérií. Zobrazené hodnocení může být složeno čistě z hodnocení sérií i když seriál sám o sobě hodnocen nebyl.

Avatar

green-tea

(88199 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Slibný námět doslova "zazdilo" pomalé tempo, díky němuž se do děje občas vkrádaly vyloženě nudné pasáže. Shrnout vyšetřování do jednoho, maximálně dvou dílů by se tedy určitě vyplatilo. Příběh sám o sobě totiž vůbec špatný není a hercům se také nedá nic podstatného vytknout.

Avatar

Frolíček

(34159 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Po dvou dílech vysoká spokojenost, což závěrečná část pokazila. Zatímco první dva díly jsem oceňovala vtipné dialogy, především mezi vyšetřovateli a nazývání nadřízené šéfky jejím zdrobnělým křestním jménem mi přišlo jako odlehčení u řešení závažných momentů, jedna z posledních scén, kdy šlo o gratulaci přeživšímu obecnímu policajtovi v nemocnici mi přišla už hodně přes čáru. Patetické, směšné a dle mě úplně zbytečné. Děj byl natahován za meze únosnosti a i když už byl natahován v předchozích dvou dílech, tolik mi to nevadilo jako v tom posledním, kdy jsem se přistihla, že se dívám na hodinky s pocitem, že už to každou chvíli musí skončit, ale ještě není vše dořešeno. Vysoce oceňuji osvěžující přítomnost neprofláknutých herců a výkon Kláry Melíškové, která si svoje „chlapce“, včetně Miroslava Krobota dokázala srovnat. Nepravděpodobná frekvence vražd v posledním díle nabrala na obrátkách, až se jejich koncentrace v jedné malé vesnici začala podobat Kriminálce Los Angeles apod. I když, to už tu v české detektivce také bylo – viz Vrah skrývá svou tvář. Celkově spokojenost, ale ta poslední část.....

Avatar

hvezdyn

(30980 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Jak psala Frolíček. Z počátku velice slibný detektivní příběh plný záhad. Dva díly by bohatě stačily. Pak však došlo k překombinování a zbytečnému natahování. Také mne zarazila scéma s andělíčken a holým zadkem. Hřebejk však nikdy žádnou cenu jako policajt nedostal, takže ví o tom prd. Jinak, jak Hřebejka nemám rád, je to dílko dobré.

Avatar

FLA

(29673 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Na Tv krimi to nebylo zas tak špatné.Ano malinko roztahané,né vždy napínavé,ale jistě celkem koukatelné a Pan Hřebejk s krimi/detektivním filmem si ostudu jistě neudělal.