Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
volam.sa.pistik
(11272 )uživatel hodnotil: 7/10
Dostala sa mi do rúk kniha Nikkiho Sixxa Heroinové denníky a tak som si o kapele čo-to zo zvedavosti zistil. Takto. Vedel som, že existujú, ale nikdy so sa o nich nejako nezaujímal. Hudba ma akosi neberie, je to klasický glaom metal, šou rock, kde vedeli spraviť zopár dobrých pesničiek, ale zasa to nie je úplne zlé. Preto som skukol aj tento koncert, a celkom sa dalo. Je to už z neskoršieho obdobia, Tommy Lee mal vtedy sólovku, tak ho nahradila bubeníčka Samanta Maloney. Dobre im to šlapalo, diváci nadšení, dve sexi speváčky v slušivých oblečkoch (čo iné od nich čakať?). Fajn koncert. A samotná kniha? Zatiaľ som prečítal tak štvrtinu a nemyslite si, že to je nejaká oslava rockerského života, je to o pekle zvanom závislosť, a riadne z toho mrazí, hlavne ak viete, o čom chlapík píše, ale o tom možno nabudúce...
Perhonen
(1540 )uživatel hodnotil: 9/10