Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
curil
(285643 )0
uživatel hodnotil: 6/10
I když film nedosahuje úrovně Reinlových přepisů románů Karla Maye, je stále lepší než indiánky z produkce DEFY s Gojko Mitičem. Stojí na základních kamenech přátelství záporáka s indiánským náčelníkem Černým Orlem, záporná ženština Glorie, neohrožený šerif a jeho přítel pistolník, a nechybí ani komická figurka - tentokrát funebrák. Celkem ucházející, po letech bych se rád znovu podíval.
Manučao
(2540 )0
uživatel hodnotil: 5/10