Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Robinson
(6137 )0
uživatel hodnotil: 4/10
No, čekal jsem něco horšího. Největší problém filmu je, že se tam po většinu času vůbec nic neděje. Kupodivu jsem se u toho ale ani moc nenudil. Celkově to je taková dost nelogická patlanina sci-fi a zombie horroru, trochu vykrádačka a ještě se přiživující na názvu Romerovy skvělé zombíkárny. Tím, co to mělo vše znamenat, bych si hlavu nelámal, protože to beztak nevěděl ani scénárista. Zkrátka, je to levné a hloupé, ale pořád lepší než některé srajdy s epileptickou kamerou a střihem, srajdy zahalené do tmy, nebo většina megashitů s megazvířaty.
ondrej100o
(1348 )0
uživatel hodnotil: 5/10