Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Vada
(1153 )uživatel hodnotil: 1/10
Bez přehánění je to dosud nejhorší zombie film, co jsem viděla a to jich mám za sebou celkem dost. Věřím, že i ten, který má rád styl filmu „found footage“, v tomhle případě musí uznat hodně mizernou kvalitu natáčení. Nemluvě o kvalitě maskérů! Myslím, že většina účastníků helloween party by byla přesvědčivější zombie. Celková úroveň filmu asi jako studentský film z prvního stupně s triky horšími než v šedesátých letech. A mizerné dialogy asi ani nemá cenu zmiňovat. Ani většina béčkových filmů nemá takhle špatnou úroveň a to se v roce 2011 opravdu nevidí.
decepticon
(5220 )uživatel hodnotil: 5/10
tomast
(4383 )uživatel hodnotil: 6/10
ondrej100o
(1348 )uživatel hodnotil: 6/10