Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
volam.sa.pistik
(11270 )uživatel hodnotil: 10/10
Watson, príďte, keď sa vám to bude hodiť, keď sa vám to nehodí, príďte tiež. Tak toto je totálne luxusná časť. Krimi/dráma/horor - všetko do bodky pasuje. Totálne desivá časť, plná záhad, pomalého šetrenia a čo vyzeralo ako obyčajný sen či prelud, sa končí divokým tancom na strome, čo bolo neskutočne pekelne zahrané. Diabolské. Navyše tu bol krásny írsky vlkodlav. A Edit bola krásna ako obrážtek. Jeden z najlepších dielov s obskúrnou atmosférou a rituálnymi detailami ako keď si Holmes urobí z vajíčka namäkko popolník
superfilmar
(7784 )uživatel hodnotil: 10/10
Tak tohle je asi nejsilnější a nejděsivjší díl celé série. Šplhajícímuž mě ve své knižní podobě, ač se zajímaým námětem nijak extra nezaujal. Ale tato adaptace, která jí mega překonává, mě dostala hned. Jeremy Brett a Edward Hardwicke jako vždy tradičně excelují a atmosféra je na TV detektivku opravdu precizní. Temná s až hororovým nádechem. A závěrečné finále bylo prostě precizní. Tohle prostě musíte vidět! 100%.
curil
(285034 )uživatel hodnotil: 8/10
Jana1976
(5598 )uživatel hodnotil: 8/10