Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Robinson
(6137 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Podobné jako dvojka, akorát trochu umírněnější. Tenhle díl mě už ale nebavil. Humor je povětšinou trapný, samé narážky na Tromu, stejně blbá hudba, stejně blbí herci. Navíc tomu dost chybí nějaká výraznější scéna na zapamatování (u dvojky to byla rozhodně veverka). Pro mě nejhorší díl série.