Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Robinson
(6137 )uživatel hodnotil: 1/10
Suverénně nejhorší film, jaký jsem letos viděl. A já vůl jsem ještě doufal, že by to mohlo být lepší než americká dvojka. To, že jsem "film" viděl s posunutým zvukem, je úplně poslední věc, která by mi vadila. Stejně jako to, že se jedná o nudnou a táhlou kravinu a naprostou vykrádačku prvního dílu PA. Jenže ... sralo mě to. Neskutečně mě to sralo. Vlastně si ani nepamatuju, že by mě někdy nějaký film takhle sral. Za to může zřejmě hlavní hrdinka filmu, takovou p*** jsem ještě neviděl, opravdu, při každém záběru, kde se objevila, jsem měl sto chutí vzít papuč a hodit ji po obrazovce. První půlhodinu neustále kvičí o tom, jak nemá ráda kamery a ve zbytku filmu vydává zvuké podobné orgasmům veverky, při kterých normální člověk MUSÍ snižovat hlasitost, protože se to vážně nedá. Nehledě na to, že to posílá do řitního otvoru veškeré náznaky atmosféry. Jedním slovem - utrpení.
kahi
(2018 )uživatel hodnotil: 5/10
Charles4567896
(907 )uživatel hodnotil: 1/10