Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Vévoda z Lochnesky hahaha. To jsem netušil, že pan Andersen umí udělat j legraci. Nebo přinejmenším alespoň scénárista. Jinak je to od zmíněného autora pro mne překvapení. Já se jím se neprokousal ani v dětství, ani v mládí a nyní to již ani nezkouším. Prostě se mi jeho pohádky nelíbí. Tohle ovšem byla výjimka.
curil
(285643 )0
uživatel hodnotil: 7/10
5,0
Příběh a scénář
5,0
Zvuk a hudba
6,0
Režie
6,0
Výprava a kostýmy
7,0
Herecké výkony
5,0
Specální efekty
6,0
Kamera a vizuální styl
6,0
Poselství a témata
5,0
Střih
klasifikátor
(478732 )0
uživatel hodnotil: 7/10
argenson
(222071 )0
uživatel hodnotil: 6/10