Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Ač jsem z podobných věcí víceméně vyrostl, na tohle jsem se podíval, a docela se bavil. (Je to tak ještě jedna z nejpřijatelnějších forem "detektivky", na jakou jsem ochoten se podívat - tento žánr krom Columba totiž nemusím:) Prostě frky v jejich stylu, zabalené do jakžtakž příběhu s detekt. zápletkou. Výjimečně si až tolik neubližují navzájem, spíš jsou oběťmi nešťastných náhod.
PORTER
(14341 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Anonnim
(2295 )0
uživatel hodnotil: 10/10
Gremmie
(1844 )0
uživatel hodnotil: 10/10