Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Sanchez
(3259 )uživatel hodnotil: 6/10
Nevím, zda vůbec existuje žánrově podobný filmek, který tak dokonale připomíná intro/outro ze hry. Nejsou to sice žádné detailní orgie alá Pixar, ale designová práce je zde pořešena minimálně slušně. Warhammer jsem nehrál, tudíž se dějově moc nechytám a i když jde o velmi jednoduché vyprávění, je divák vhozen do rozběhnutého kolotoče, což je zřejmě i největší kámen úrazu. Děj je tedy velmi přímočarý, což by se ale dalo považovat i za kladnou stránku. Ale akce tam je, tvrďácké hlášky také a do toho i nějaký ten démon, tudíž je o zábavu vcelku postaráno.
Blader
(237 )uživatel hodnotil: 8/10
Mě osobně se film líbil, zhruba jsem věděl o co šlo, v podstatě mě to i dostalo k hraní her a ke stolní hře :D. Nejede přehnaně rychle, ikdyž jsem si asi prvních 20 minut říkal, kdy se už začne něco dít, ale po bitce s démonem mě to chytilo, dál už jsem se díval s hláskou "Smrt kacířům!" Jako více méně nový fanoušek Warhammeru hodnotím film velice dobře, soundtrack je hodně dobrej, styl animovaného provedení mi k tomu sedí, takže u mě má zelenou klidně i další díl......80%
rimeon
(5970 )uživatel hodnotil: 8/10
Outys
(1444 )uživatel hodnotil: 7/10