Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Dobrodružství Toma Sawyera

Další název: Dobrodružství Toma Sawyera

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

klasifikátor

(478732 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Nostalgický návrat do dětství. Člověk rád přimhouří oko (aspoň já určitě) nad "detaily" jako je mizerný zvuk, amatérské prosté dekorace, nebo věk herců (nejvíc to tluče u Kláry Jernekové v roli školačky Becky Thatcherové) a užívá si vzpomínky. Dnešní mládež to asi sotva uspokojí ale to je v pořádku. Každá doba má své hrdiny ať už literární či filmové. Literární předloha Marka Twaina je pro mou generaci klasika stejně jako Verne, May nebo Foglar.

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Já jsem měl neustále za to, že Tim a Finn byly děti. Nyní jsem tedy vyveden z omylu. Netuším, kolik měli herci let, ale děti nebyli ani náhodou. Kašírované kulisy té nejhorší kategorie, herci velmi slabí, tak nějak jako ochotnická šmíra nejhoršího kalibru. Horší zpracování jsem neviděl a asi ani neexistuje. Že by to bylo narychlo na pokyn komančů? Jako úlitba, točte si co chcete, třeba i předlohy z imperialistické ciziny, nám to nevadí? Prostě bylo to děsné, podobné českému seriálu „Tajuplný ostrov“. (Ještě ke zdejším obsahům, je třeba se dívat střízlivý. A nepsat blbiny o dvou mrtvých na konci. Joe posílá společníka pryč a ten se NEVRACÍ, zasypán je pouze Joe, je tam zřetelně vidět JEDEN zasypaný).

Avatar

curil

(285643 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Avatar

jarda53

(166812 )
0

uživatel hodnotil: 7/10