Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )0
uživatel hodnotil: 2/10
Podle názvu jsem čekal, že půjde o netopýry a ne Batmana; o seriálu měl jen matné tušení. Možná, ale určitě nejen proto, jsem asi mnohé nepochopil, případné odkazy mi nic moc neříkaly, ale i tak mě to nijak nezaujalo; humor ve stylu 60. let mi asi není blízký.
respect
(1162 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Wez
(388 )0
uživatel hodnotil: 9/10