Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
klasifikátor
(478102 )uživatel hodnotil: 1/10
Bohužel, tohle je jenom další z řady snímků patřících do kategorie kinematografického odpadu. Fakticky stupidní scénář, naprosto amatérské triky, podprůměrní herci - zkrátka všechno špatně!
marci22
(3379 )uživatel hodnotil: 2/10
Hloupý horor o obřích pavoucích nenabízí nic nového.Jen nelogické chování postav,podivně počítačově zpracované pavouky.Tento pavoučí horor tedy za moc nestál...
ondrej100o
(1348 )uživatel hodnotil: 2/10
Naozaj pre mna to patri medzi največšiu splodinu vo filmoch.Nič sa tam nedialo.Aj som 4-krád zaspal ked som to pozeral v TV.
Dragoni
(117 )uživatel hodnotil: 3/10
Hrozná blbost a ještě horší efekty s pavouky,připomínající efekty např.ze Souboje titánů z roku 1981.