Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 1/10
Ta babice mi lezla na nervy hned od začátku. Fanatické žvásty taky. Babice byla škaredá, uřvaná a ještě hysterka. No potěš koště. Být tím chlapem tak ji tou brokovnicí prostě odprásknu. No a přímo k celému filmu - těžko posoudit která z obou verzí je blbější a nudnější. Asi obě stejně. Chraň nás „ten, který chodí mezi řádky“ před dalšími díly i verzemi. 201311238423/8435
Deviant_Girl
(4610 )uživatel hodnotil: 8/10
Povedenější remake a verze adaptace od Kinga. Hlavně konec filmu byť depresivní je věrný knize a to oceňuji. Pouze role ženy hlavního hrdiny mi nesedla. Dotyčná byla otravná a kazila celý film. Jinak průměrný tv horor o vraždící sektě.
Helled
(1275 )uživatel hodnotil: 4/10
Když je to remake tak jsem čekal skvělý film ale místo toho tu vidím nedokonalý je to sklamání remake má vypadat uplně jinak než toto sice to bylo dostačující ale né dost aby to nezastudilo skvělý první díl.
curil
(285643 )uživatel hodnotil: 6/10