Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
vojtam
(6530 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Mno,původní Reeker se mi líbil,tak jsem byl zvědavej jak si tvůrci poradí s prequelem...a celkem se jim to povedlo.Kdo viděl první díl,bude hned po výbuchu na benzince vědět o co jde....naši hrdinové nejsou ani mrtví,ani živí prostě něco mezi a náš smradlavý Reeker je postupně hezky brutálně odvádí tam kam patří.Na záčátku je i vsuvka odkud se náš smradlavý duch vzal.Má to slušnou atmosféru,vraždy jsou krvavý a jsou tam i vtipné situace...Mě se to líbilo,dávám 7:)
marci22
(3379 )0
uživatel hodnotil: 3/10
ASPHALT
(2433 )0
uživatel hodnotil: 4/10
ondrej100o
(1348 )0
uživatel hodnotil: 8/10