Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Krikri
(8112 )0
uživatel hodnotil: 8/10
Němé večerníčky s Bolkem a Lolkem mě nikdy nebraly. Tohle je jediný kinematografický počin o této dvojici, který se mi kdy líbil. Velkou míru tomu přispělo, že postavy konečně promluvily. Zajímavý dynamický děj, chytlavá hudba a pak je v tom i jistá míra nostalgie. Poprvé jsem tenhle film viděl snad někdy v polovině 80. let, ještě na černobílé televizi.
jarda53
(166812 )0
uživatel hodnotil: 6/10
jmenuji.se.libor
(16805 )0
uživatel hodnotil: 8/10
ignac1
(10333 )0
uživatel hodnotil: 6/10