Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Mimo těch scén, kde se jen filosofuje, tedy žvaní, je to docela miloučký příběh. Svým způsobem je to zábavné. Zpočátku i pár efektů, které však ustanou aby se mohlo kecat. Dal bych dvacet, ale vzhledem k datu vzniku, dávám čtyřicet.