Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
curil
(285653 )uživatel hodnotil: 5/10
Pro mě typické béčko, vraždy jak na běžícím pásu. Připadalo mi jich daleko víc, než uvedených jedenáct. Myslím, že jiné americké filmy o masových vrazích (např. Dahmer, Ted Bundy, Evilenko a další) jsou o dost lépe řemeslně zvládnuté.
marci22
(3379 )uživatel hodnotil: 5/10
Když jsem si tento film dneska kupoval za lidovou cenu 10 kč,počítal jsem s tím,že to bude určitě nějaká blbost kterou nelze ohodnotit ničím jiným než odpadem.Tentokrát jsem se ale zmýlil.Dostal se mi do rukou film o skutečném příběhu mladého zabijáka,kterého ve vraždách podporovala jeho 14-ti letá (ikdyž na ten věk nevypadala) přítelkyně.Celý děj je prošpikován samými výstřely a tudíž bych vytknul použití jen jednoho vražedného nástroje a tím byla puška.Musím ale přihlédnout k tomu,že se nejedná o žádný další slasher (slashery mám ale nejraději),ale o příběh,který se skutečně stal a proto dávám tomuto filmu čistý průměr.
cicis
(134233 )uživatel hodnotil: 7/10
Edward52
(20575 )uživatel hodnotil: 7/10