Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
AGAMEMNON
(6404 )uživatel hodnotil: 6/10
Nebylo to špatné, ale Konečná pomsta se mi líbila víc a to hned z několika důvodů, hlavně byli hlavními postavami dospělí, nikoliv haranti, sic příběh nebyl špatný, zasluhoval by si víc propracovat (i natáhnout). Nejvíc mne však zamrzelo finále, kdy neporazitelný Ultron, který předtím vodkrágloval snad všechny možný zamaskovaný magory, je zlikvidován dosti primitivním způsobem (a štatlovskej dabing je špicovější). Na druhou stranu, pozitivem snímku je vidět děduchovskýho Hulka a Iron mana.
curil
(285514 )uživatel hodnotil: 3/10
Příběh a scénář
Zvuk a hudba
Režie
Kamera a vizuální styl
Poselství a témata
Střih
MysteryIllinois
(5344 )uživatel hodnotil: 8/10
satyr
(4962 )uživatel hodnotil: 8/10