Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Zemětřesení v New Yorku

Další název: Earthquake in New York

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

enejčel

(9211 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Jako malý jsem ho možná zbožňoval, ale dnes už vůbec. Uvažuji, že se na něj kouknu abych zavzpomínal na ty časy kdy mi ještě efekty u filmů byly ukradený... Film je opravdu průhledně udělaný. Ty efekty jsou hnus a bláto. Herecké výkony nevím, nevím... Děj je typický a nic neříkající. Filmy o zemětřesení mám rád a kdyby tohleto bylo jak efektivnější, tak dějovější, dal bych tomu klidně i 10ku, ale ne.

Avatar

klasifikátor

(478732 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Avatar

curil

(285513 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Avatar

Angelika2808

(37347 )
0

uživatel hodnotil: 8/10