Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
enejčel
(9211 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Jako malý jsem ho možná zbožňoval, ale dnes už vůbec. Uvažuji, že se na něj kouknu abych zavzpomínal na ty časy kdy mi ještě efekty u filmů byly ukradený... Film je opravdu průhledně udělaný. Ty efekty jsou hnus a bláto. Herecké výkony nevím, nevím... Děj je typický a nic neříkající. Filmy o zemětřesení mám rád a kdyby tohleto bylo jak efektivnější, tak dějovější, dal bych tomu klidně i 10ku, ale ne.
klasifikátor
(478732 )0
uživatel hodnotil: 5/10
curil
(285513 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Angelika2808
(37347 )0
uživatel hodnotil: 8/10