Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Sněhurka (Ne)šťastná až navěky

Další název: Happily N'Ever After 2

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

rankinfitch

(6576 )
0

uživatel hodnotil: 3/10

"Pokračování" fajnové pohádky (Ne)šťastně až na věky je opravdu hodně slabé, bezduché, divně animované, nudné, bez většího napětí...hlavně že má Sněhurka mobilní telefon, to asi bylo podle tvůrců nejvíc COOL. Takže tak. Ztráta času pro všechny, i pro děti.

Avatar

AGAMEMNON

(6404 )
0

uživatel hodnotil: 3/10

Tak jak mě první díl nadchl, tak stejným dílem druhý díl zhnusil. Děj je primitivní ale která pohádka jej má složitý. Jenže ta odporná animace, ta se odpustit nedá. Když k tomu připočtu nepostřehnutelnou hudbu a zvláště odpudivý pětihlasný český dabing, tak se sám divím, že jsem tomu nedal rovnou odpad. Holt mé infantilní já zvítězilo na celé čáře.

Avatar

curil

(285523 )
0

uživatel hodnotil: 7/10

Avatar

satyr

(4962 )
0

uživatel hodnotil: 9/10