Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
rankinfitch
(6576 )uživatel hodnotil: 3/10
"Pokračování" fajnové pohádky (Ne)šťastně až na věky je opravdu hodně slabé, bezduché, divně animované, nudné, bez většího napětí...hlavně že má Sněhurka mobilní telefon, to asi bylo podle tvůrců nejvíc COOL. Takže tak. Ztráta času pro všechny, i pro děti.
AGAMEMNON
(6404 )uživatel hodnotil: 3/10
Tak jak mě první díl nadchl, tak stejným dílem druhý díl zhnusil. Děj je primitivní ale která pohádka jej má složitý. Jenže ta odporná animace, ta se odpustit nedá. Když k tomu připočtu nepostřehnutelnou hudbu a zvláště odpudivý pětihlasný český dabing, tak se sám divím, že jsem tomu nedal rovnou odpad. Holt mé infantilní já zvítězilo na celé čáře.
curil
(285523 )uživatel hodnotil: 7/10
satyr
(4962 )uživatel hodnotil: 9/10