Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Vikingové II

Další název: Outlander

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Erkul

(122554 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Nechal jsem se zlákat doporučením kamarádů a nelituji, protože i přes některé scény z filmu jsem nabyl dojmu, že méně by mohlo být více, celou tu filmovou story zkvalitnil výkon Jamese Caviezla a naprosto dokonalé filmové triky a nasazení komparsu. Dobrý film, tvrdá zábava. Vtipným mi připadala skutečnost, že šlo o jakýsi příběh Vikingové II, ale v podstatě šlo o novou story, i když některé drobné střípky motivů z filmu Vikingové by se našly.

Avatar

Frolíček

(34159 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Snímek poměrně zdařile vykrádá některé známé filmy od Vetřelce až po Království ohně, herecky všechno táhne J.Caviezel a k tomu mu sekunduje "svítící" drak.Dobře nastylizované prostředí vikingské vesnice a svižné akce, pouze scéna s medvědem byla pro mě nepřehledná. R.Perlman v roli Gunnara přišel, nechal se zabít a zase odešel:-)

Avatar

Hugin

(20054 )
0

uživatel hodnotil: 2/10

Nezáživná slátanina obsahující všechna negativa béčkových filmů. Hrozný příběh s hroznou kombinací žánrů, hrozní herci s hroznými dialogy, hrozná šablona „rodiny“ známá z hrozných katastrofických filmů… Řekl bych, že hrozný byl celý film. A jak jinak, většina děje se odehrává ve tmě, to aby nebyla vidět ta hrozná filmařina. K dokonalosti chyběl už jen závěrečný proslov amerického prezidenta. Beowulf, Hrothgar a Grendel se musejí obracet ve Valhalle.

Avatar

M.A.G.

(19163 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Nějak jsem nepochopil proč, se tento film, který pomalu ani nejde zařadit do nějakého žánru, protože je to svým způsobem i sci - fi, i historický, válečný, horor...atd.......jmenuje Vikingové 2 - tím pádem půl filmového světa čekalo pokračování nám skoro všem známého filmu s A.Banderasem v hlavní roli - toto byla od tvůrců velká chyba.Ovšem možná zatím stojí prachobyčejná touha po zisku, která tvůrcům zjevně nevyšla. K filmu : nebylo to zase tak špatně natočené.Příběh sice mohl být podle mně o něco lepší, ale budiž.Celkem dobré byly efekty. Asi nejvíc se mi tady líbil Ron Perlman, ale taky to nebylo to pravé ořechové - má lepší filmy.