Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 1/10
Tak tohle se tedy vůbec nepovedlo. Spousta politických canců a gagů jako když utrousí… Kam se poděla svižnost předchozích filmů. Navíc mám pocit, že název byl přeložen tak jak byl, jen aby se zvýšila sledovanost a že film nemá s „Bláznivými střelami“ vůbec nic společného. Začátek, ještě ušel, ale pak už je to jen šedivá nuda. 101220114000/6439/8007
Agostino
(11694 )uživatel hodnotil: 3/10
..."klasická oddechová komedie"..., by som to vôbec nenazval ako to uviedol člen BinLADIN. Keď niekto nakrúti film, čo nevyzerá ani ako komédia, ani paródia, tak potom ho môžme pomenovať "SLATANINA".
BinLADIN
(9606 )uživatel hodnotil: 9/10
klasická oddechová komedie která někoho zklame někoho pobaví je to jednoduché a odpočinkové mně osobně to pobavilo
Pecik
(7249 )uživatel hodnotil: 2/10
Pár vtipných scén, ale jinak to s klasickou Bláznivou střelou nemá naprosto nic společného. Škoda že Nielsen takto zakončil svou nezapomenutelnou sérii