Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Sebehorší vesnická šmíra by to zahrála lépe. Tvůrci se evidentně o nic nesnažili. No, ale nedá mi to, abych za ty tři rádce, nebo co vlastně byli a za tu písničku tuhle podivnost úplně zatratil. +++Ale no tak, proč ta přísnost. Vždyť je to krásná blbinka k pobavení, jiný účel nemá. Takže nějaké herecké výkony... Přidávám dvacet. Takže 40 %. 20220726
petrusmev
(13070 )0
uživatel hodnotil: 4/10
Využití černého divadla dělá tuto pohádku aspoň trochu zajímavou, ale jinak to je poněkud dost úlet se strašnými písničkami.
klasifikátor
(478732 )0
uživatel hodnotil: 6/10
curil
(285514 )0
uživatel hodnotil: 4/10