Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Steve997
(2519 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Čekal jsem průměrný remake s nějakým frajírkem za volantem Mustangu nabitý okoukanými akčními scénami, typickými pro americké filmy, takže vlastně jsem nečekal vůbec nic. Musím říct, že jsem byl docela příjemně překvapený a film se tváří opravdu jako důstojné pokračování legendárního seriálu, který jsem kdysi rád sledoval. Na volné víkendové odpoledne jako dělaný.
Agostino
(11694 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Lienocka22
(11579 )0
uživatel hodnotil: 5/10
Langley
(9428 )0
uživatel hodnotil: 5/10