Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
veverka-zrzka
(68279 )uživatel hodnotil: 8/10
Oddie se nešťastnou náhodou (lépe řečeno on chtěl kvůli kostičce, která se tam dostala nešťastnou náhodou) dostal z kresleného světa do světa lidí, kteří čtou jeho komiks, dírou v plátně. Garfield to tak nechtěl nechat a vydal se za ním. Ne kvůli Oddiemu, ale kvůli hoře hot dogů, která se v tu chvíli zmítala na plátně.
AGAMEMNON
(6394 )uživatel hodnotil: 3/10
Garfield žije v nějaké podivné paralelní realitě a náhodou se propadne do toho skutečného. No nebyl to špatnej nápad, ale má to ale, a to sakra velký a ne jedno. Garfielda sice můžou mít rádi i haranti, ale přesto je permanentně určen spíše odrostlejším čtenářům, kteří chápou jeho narážky na pondělí, lenost a hlavně sarkastické poznámky, kterými komentuje nudný, nezajímavý život svého ňoumovitého páníčka Johna. Jenže všechny filmy i seriály se snaží být rodinnými (seroš je opravdu pro školku), což je základní problém. Tudíž se musí osekat všechno, co by smradi nechápali, nebo by je to mohlo „poznamenat“, takže všechno co na něm milujeme. Jim Davis je ve stejným postavení jako Šáša Krusty, který dává svoje jméno na všemožný zgarby, ale když ty producenti mu rvou kufry plný zelenýho lupení, to se pak soudnost odebere do věčných lovišť. Prostě výsledek je kravina, s velmi jednoduchou animací, skoro nulovým počtem hlášek, ale zato smrtelné nudy je přehršle.
satyr
(4962 )uživatel hodnotil: 10/10
Garfild ten nikdy nezklame a umí dodře pobavit.Je líný,mazaný a pro lazaně udělá cokoliv.Vladimír Čech jej namluvil skvěle.
tyzik.cejka
(352 )uživatel hodnotil: 5/10
hezký film bavil jsem se od začátku dokonce nejlepší byl ten chlápek jek řekl tohle je můj komixs puntik puntik myslím že má to říct a je velmi humorný