Film
Servírka
Další název: Waitress
Žánr: komedie, drama, romantický
Země/rok: Spojené státy americké/2007
Délka: 107 minut
Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
hledaseniki
(30856 )uživatel hodnotil: 6/10
Tenhle film je v podstatě o ničem, ale i přesto mě bavil a hlavně což jsem ani nečekala jsem ho dokoukala do konce. Servírka Jenna(Keri Russel) má manžela Earla( Jeremy Sisto) k pohledání,ty jeho hlášky byly opravdu něco( Zopakuj co jsem řekl nebo tě nepustím z auta) a spousty dalších hlášek.
Prasoid
(14186 )uživatel hodnotil: 6/10
Takový mdlý, neslaný nemastný snímek v podstatě o... no ano, o ničem. Je na něm ale něco zvláštního, komorního, co mne nenechalo v napětí, jak že to celé skončí. No jak asi.
georginaa
(10695 )uživatel hodnotil: 6/10
Pěkný nenáročný film, který poukazuje, že život si řídíte jen vy sami a jak s ním naložíte takový bude. A pochopit, že vždy je nějaká jiná a lepší cesta.
hunt
(85 )uživatel hodnotil: 4/10
Režisérka, scénáristka a herečka (role servírky Don) v jedné roli (Adrienne Shelly) se pokusila o romanticku, ale jedná se jen o sled scén, které nedrží pohromadě, po hodině sledování už film otravuje a nudí.