Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
Pitryx
(151616 )uživatel hodnotil: 2/10
No hrůza. Ta naprosto zprasená kamera bylo jako co? To měl být pokus o umění?? Navíc ta drze nechutná dcerka. V ději krmiček až to zdravé nebylo… No, budiž, abych nedal úplnou hrůzu, protože to mělo celkem švih…201308318737/9036
M.A.G.
(19163 )uživatel hodnotil: 6/10
Přišlo mi to, že tvůrci natočili tuto trojku zároveň s dvojkou, ale možná se pletu. Každopádně tady trochu víc přitvrdili, což zjevně nebylo na škodu. Osobně mi to přijde jako jeden film, tak budu hodnotit stejně.
mildaaxe
(4851 )uživatel hodnotil: 6/10
Takový celkem slušně udělaný béčko, kerý napoprvý docela slušně pobaví, ale nemá žádnej smysl to vidět znovu.Docela mě potěšilo opět někde vidět Sorba, přestože je na něm věk už povážlivě znát, je to prostě jenom taková oddechovka s nějakýma těma akčníma scénama a se zbytečně nenatahovanou stopáží...Rozhodně pro mně ale lepší než poslední filmy Stevena Seagala, na kerý už koukám asi jenom ze zvyku...
Defied_Master
(3496 )uživatel hodnotil: 7/10
Třetí díl skály se mi líbil o něco víc než druhý. Více akce i lepší příběh. Kevin Sorbo podal přibližně stejně dobrý výkon, jako ve dvojce. Je to ale film na jedno podívání. Těžko si z něho něco odnesete...