Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
jarda53
(166813 )uživatel hodnotil: 2/10
Máme tady dvě herecké starr a hodně nudy, až přespříliš. Jeden muž celý film pronásleduje druhého, za to, že měl na svědomí jeho rodinu, jednou ho nechá utéci a na konci se servou , téměř do krve a každý si jde svoji cestou. V dnešní době si autoři dělají reklamu tím, že dílo vsunou do westernu, ale myslím, že má k němu daleko...
PORTER
(14419 )uživatel hodnotil: 7/10
Není to úplně ten klasický western spíš dobrodružný thriller o pomstě vysloužilých vojáků kde na jedné straně P.Brosnan který si v lese u ohně dělá pečínku a najednou výstřel a objeví se pětice můžů v čele s L.Neesonem kteří se ho snaží dostat ,jenže Brosnanovy se podaří uprchnout a začne dobrodružná honička uprostřed zamrzlých hor.Z hereckými výkony spokojenost ,prostředí super, nechybělo napětí dobrá podívaná.
Duri86
(11253 )uživatel hodnotil: 7/10
James Bond vs. Bryan Mills a naháněčka v lesích a prériích divokého západu. Začátek v lese a na sněhu za mrazivého počasí byl super, ten patetickej konec si mohli odpustit. 70%
BinLADIN
(9606 )uživatel hodnotil: 9/10
velmi povedené dílo které je velmi dobře obsazené tím i dělá z tohoto filmu špičku ledovce a je pravda že není moc známé