Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Stopy krve

Další název: Blood Trails

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

V téhle hře na honěnou se to hemží nesmysly. Přesto musím přiznat, že po nudném začátku jsem se celkem bavil. Některé scény mohly být kratší. Myslím, že 4 z 10 jsou naprosto dostatečným vyjádřením kvaliy snímku. CI75108646

Avatar

261972

(10405 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Annie a její přítel Michael vyráží do lesa na kole. Během výletu je Michael zavražděn neznámým mužem se kterým Annie měla poměr. Muž ji chce pro sebe za každou cenu a Annie musí vynaložit všechny své síly,má by přežila. Nudné, trapné a neoriginální. Stopy krve jsou jen další pokus o něco, co natočilo pár režisérů dávno předtím. Nicméně tento blaf se spálil na několika zásadních chybách a bohužel není ani první, ani zdaleka poslední. Snaha natočit něco, co ještě nikdo nenatočil je v dnešní době takřka nemožné. Tvůrci Stopy krve sázeli především na prostředí, kde se člověk snadno ztratí a zraní. Tajemný les dokonale splyne s temnou prázdnotou, ve kterém se hrdinka ocitá. Namísto šílených kanibalů či domorodců se nám představí šílený milenec, který se mstí za to, že nemůže mít ženu se kterou strávil noc. Není to klasický vrah, který vyrůstal v násilnickém prostředí, ale pouze člověk, který se pomiloval s ženou, udělal jí pár modřin a nechal ji být. Je ale zřejmé, že se mu vkradla do mysli jako nádor a tak si ji našel, aby si vzal, co je jeho a mohl ji vlastnit jako svůj majetek. Je to klasický slasher, kdy je oběť pronásledována svým vrahem, ovšem v tomto snímku je vraždění spojené s poněkud osobním důvodem. I tak jsou Stopy krve jen suchým škraloupem, který byl natočen pouze z důvodu režisérovy nudy. Objevil se na DVD nosičích a po týdnu "slávy" zmizel z mysli každého naštvaného a zklamaného diváka, který jej shlédl.

Avatar

Phreaker

(3250 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

Co říci jiného, než že Blood Trails je opravdu skvost. Jen škoda, že v tom špatném slova smyslu. Scenárista by zasloužil nafackovat, dialogy v podstatě žádné a když nějaké jsou tak jsou opravdu blbé a celkové zpracování je vysoce podprůměrné. Zas na dlouhou dobu radši německé "filmy" vynechám.

Avatar

meduska

(2677 )
0

uživatel hodnotil: 1/10

No to byla zas kravina. Celý film o ničem. Tyhle filmy, kde ženský jen ječí, to fakt nemusím. Krve si ale docela užijete.