Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )0
uživatel hodnotil: 6/10
Děj si už pamatuju jen mlhavě, ale vím, že se mi to docela líbilo. Občas nějaký kaskadérský kousek, nějaký ten souboj, dokonce i "lechtivá" scéna...
Deviant_Girl
(4610 )0
uživatel hodnotil: 8/10
Tenhle film sem viděla náhodou nedávno a líbil se mi. Poctivý akční nářez z 90 let. Ironside jako záporák tu byl taky dobrý. Takže za mě spokojenost.
wrangler
(4760 )0
uživatel hodnotil: 4/10
respect
(1162 )0
uživatel hodnotil: 7/10