Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
martin.stusak.9
(30329 )uživatel hodnotil: 4/10
Velice slabá komedie o podomních prodejcích nabízející hovězí maso a mrazáky. Hodně se tu tlačí na pylu, jen aby bylo něco srandovního, ale ono se pořád není čemu smát. Spíše to zavání zoufalstvím pobavit za každou cenu. Neustálé přemlouvání k výhodné koupi po chvíli začne nudit. Nepomůže tomu ani setkání s gangstery. Scénář je zkrátka nedotažený, a velice slabý. A přitom je to téma, ze kterého by se dalo vytlačit docela hodně.
PORTER
(14161 )uživatel hodnotil: 2/10
Bohužel spíše nudný film,pár komediálních momentů tam bylo,ale že by to bylo nějak zvlášť zábavný to ani omylem.
dobes.pavel
(5999 )uživatel hodnotil: 6/10
Slušná komedie v niž se najde pár světlých momentů, které příjemně pobaví. Zaujal mně hlavně zajímavý námět, kdy hlavní hrdinové nabízejí na prodej hovězí maso. První půlka filmu se mi zdála značně nepřesvědčivá, což se ale změnilo, když se naši rozvážeči masa omylem stali svědky vraždy. Se zabíjáky v zádech hledají nové zákazníky a začíná ta správná jízda. Líbil se mi závěr, jak se Maurice a Dave elegantně zbavili svých pronásledovatelů a ještě navíc prodali maso bohatému gurmánovi.
Snura
(5816 )uživatel hodnotil: 5/10
Tento film byl určen pouze pro videodistribuci a kvalita tomu myslím odpovídá. Průměrná krimikomedie (a to ještě mhouřím obě oči),kterých se točí spousta. Mrknete na to, možná se i někdy pousmějete a pak brzy zapomenete, že jste se vůbec na něco dívali. V nejlepším případě dostanete chuť na dobře propečený šťavnatý steak.