Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
curil
(285643 )uživatel hodnotil: 4/10
S předchozími dvěma filmovými předchůdci má snímek už málo společného. Navíc přenesení děje do Japonska mě příliš nenadchlo. Snad pouze závěrečný souboj - závod je na dobré úrovni předcházejících dílů.
clara.bow
(92948 )uživatel hodnotil: 6/10
Opravdu si v tomhle akčním filmu herci hodně "pokecali" :o)). Je to horší průměr a ty Rychle a zběsile, které jsem viděla před tím až snad na I. bych smetla dohormady, a udělala sestřih nejatraktivnějších scén. Pro milovníky rychlých aut a honiček snad...lze jedině obdivovat techniku jízdy japonského drivera, a posléze i vyhoštěného "nezbedu" Lucase Blacka...
hledaseniki
(30856 )uživatel hodnotil: 5/10
Třetí díl úspešné serie honiček aut. I když mi celkem vadilo prostředí Tokia a čínanů okolo tak se na film dalo koukat. Neznámé herecké obsazení, nebylo na škodu ale spíše bych vsadila na známé tváře a tak to trošku ubírá na kvalitě, tenhle díl je nejslabší z celé série.
martin.stusak.9
(30563 )uživatel hodnotil: 7/10
Třetí volné pokračování se přesunulo do Japonska mezi teenagery, kde se závodí v driftu. Velice jednoduchý děj je jen odvarem toho, co je na tomto snímku nejdůležitější. A to nablýskaná auta, krásná děvčata, hip hopová hudba, adrenalinové závody. Vše tu je, tudíž žádné překvapení. Jenomže to celé nějak vypadá divně. Nemůžu se zbavit dojmu, že se tento příběh do této série vůbec nehodí. A nepomůže tomu ani účast Vina Diesela na konci filmu. Jako samostatný film by fungoval daleko více. Takhle to pouze vypadá jako nastavovaná kaše, aby se na úspěchu předchozích dílů ještě vytřískaly nějaké peníze.