Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
martin.stusak.9
(30563 )uživatel hodnotil: 1/10
Třetí nepřímé pokračování hororového příběhu, který je tak nějak mimo mísu. Spíš se mi zdá, že vznikl omylem. Ze začátku to sice vypadalo na brutálnější zpracování, ale poté moje očekávání zchladlo na bod mrazu. Žádná skupinka vražedných dětí, žádný fanatismus, žádná temná atmosféra. Jen jeden fracek, který by za své nevychované frajerské chování potřeboval pořádný výprask. A ten konec už byl vrcholem vší trapnosti. Předloha Stephena Kinga dostala pořádně zabrat. Ne, tohle neberu.
BinLADIN
(9606 )uživatel hodnotil: 5/10
Jednička ušla trojka jde ale mně hodně zklamala ale tose stává snad se vám bude zamlovati lépe než mně
Deviant_Girl
(4610 )uživatel hodnotil: 9/10
Lepší díl než 1 a 2. Konečně je tu vidět i monstrum z kukuřice a příběh je víc epický. Prostě hororový béčko.
marci22
(3379 )uživatel hodnotil: 5/10
Tady to jde hooodně z kopce...například závěrečné zabíjení davu lidí u kukuřici mohl být pořádný masakr,ale jakmile je netvor zabit,většina,skoro všichni,jsou jenom zranění...