Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
hejtman
(5470 )uživatel hodnotil: 6/10
Slušný úvod vtáhne do děje,ale jinak komedie kde není moc čemu se smát,další z bláznivých nápadů,který není dotažen do konce.Ale jinak neurazí a celkem zaujme vaši pozornost ve volných chvílích,Gary Oldman se mi moc líbil-role mu sedla,Karel Roden byl vidět,nezklamal,ale jeho role ruského neohroženého zabijáka byla spíš k pláči a nedovolila mu nic moc předvést a zaujmout.
Emigrant
(139 )uživatel hodnotil: 5/10
Film je celkove spatna slatanina akcni komedie a krimi. Herecky vykon hercu velmi dobre, ale diky scenari chudemu na hodnotne dialogy hodne utlumene. Celkove hodnotim film jako spatny a nikomu nic nerikajici.
cicis
(134233 )uživatel hodnotil: 5/10
Edward52
(20575 )uživatel hodnotil: 9/10