Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
PORTER
(14341 )0
uživatel hodnotil: 2/10
Vůbec mě to nebavilo,dialogy fáterníků o ničem pak jednoho někdo oddělá a začne vyšetřování a zase o ničem bohužel nedokoukáno pro mě hrozná nuda.
griph
(9684 )0
uživatel hodnotil: 5/10
5,0
Příběh a scénář
4,0
Zvuk a hudba
5,0
Režie
4,0
Výprava a kostýmy
5,0
Herecké výkony
4,0
Specální efekty
5,0
Kamera a vizuální styl
4,0
Poselství a témata
4,0
Střih
veverka-zrzka
(68298 )0
uživatel hodnotil: 7/10
Xanthe
(6492 )0
uživatel hodnotil: 7/10