Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Země dinosaurů 1 - Jak to všechno začalo

Další název: The Land Before Time

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Marasuchus216

(213 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

Upřímně musím pronést,že tenhle film si rozhodně zaslouží v celém světě mnohem větší popularitu než tu,kterou má dnes a také hlavně srdce snad každého diváka,nebot' u žádného jiného filmu plného vážně silných zážitků jsem nikdy neprojevoval tolik emocí najednou(jako např. radost z lásky od Nožiččiny maminky,soustředěné napětí v souboji s Ostrozubem,strach z temnot v roklích či jeskyních),a hlavně ten obrovský smutek ze smrti Nožiččiny maminky a Nožiččiny následné samoty,u této části jsem vždy bez výjimky uronil(a stále roním) litry slz, protože já sám na úmrtích svých mazlíčků i příbuzných poznal, jaké to je. Odvažuji se i tvrdit,že žádná smrt rodičů ve filmech typu Lví král,Bambi nebo Jak vycvičit draka 2 nebyla tak moc dojemná a smutná,jako v tomto filmu, jelikož ve všech jmenovaných filmech brzy rychle naskočila pozitivnější nálada,ale zde ani náhodou. Navíc to nezlomné a opravdu pravé přátelství, které panovalo mezi Nožičkou,Sárou,Zobkou,Pírkem a Bodlinou je na celém filmu jednou z nejkrásnějších scenérií. Podle mě celá planeta Země už nikdy nespatří takový překrásný dojemný a originální příběh a proto přísahám,že v jakémkoli momentě,kdy mi budou zbývat poslední hodiny mého života,tak se ještě naposledy podívám na tenhle vážně dojemný,smutný a nejkrásnější film,který jsem kdy ve svém životě viděl. PS: Jen člověk bez srdce by neměl podobné emoce,pocity a myšlenky jako já po zhlédnutí celého filmu.

Avatar

curil

(285871 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Avatar

PORTER

(14341 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Avatar

MysteryIllinois

(5346 )
0

uživatel hodnotil: 8/10